Živogošče | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Živogošće leží v jižní části Makarské riviéry na úpatí pohoří Biokovo. Z mořské strany ho chrání ostrov Hvar. Toto menší letovisko s přístavem čítá 460 obyvatel, kteří se věnují tradičnímu zemědělství a rybolovu. Četné atraktivní zátoky a krásné pláže přispěly k turistickému rozvoji místa. Obec sestává z původních osad u silnice a několika částí vystavěných při samém pobřeží - Porat, Duba a Blato. Jediný velký hotel Nimfa je centrem i počátkem rozvoje turistické a pohostinské nabídky Živogošće. V části Dole se nachází autokemp s tenisovými kurty a jiným turistickým vybavením. Místo je propojeno se sousedním letoviskem Igrane. Od města Makarská, střediska stejnojmenné riviéry, je vzdáleno zhruba 20 km. Výletní lodě vyplouvají denně ve směru sousedních ostrovů Brač, Hvar a Korčula.

Ubytování Živogošče

Kemp Dole

v kempu, který je vzdálený cca 5 km od centra, nabízíme mobilní domy Classic Sunseeker a nové moderní mobilní domy Premium "A". V mobilhomu se pohodlně ubytuje až 6 osob. Před domkem je krytá zastřešená terasa s venkovním nábytkem a posezením. Moře je vzdálené pouhých 100 metrů.

Nejprodávanější pobyty