Živogošče | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Živogošće leží v jižní části Makarské riviéry na úpatí pohoří Biokovo. Z mořské strany ho chrání ostrov Hvar. Toto menší letovisko s přístavem čítá 460 obyvatel, kteří se věnují tradičnímu zemědělství a rybolovu. Četné atraktivní zátoky a krásné pláže přispěli k turistickému rozvoji místa. Obec sestává z původních osad u silnice a několika částí vystavěných při samém pobřeží - Porat, Duba a Blato. Jediný velký hotel Nimfa je centrem i počátkem rozvoje turistické a pohostinské nabídky Živogošće. V části Dole se nachází autokemp s tenisovými kurty a jiným turistickým vybavením. Místo je propojeno se sousedním letoviskem Igrane. Od města Makarská, střediska stejnojmenné riviéry, je vzdáleno zhruba 20 km. Výletní lodě vyplouvají denně ve směru sousedních ostrovů Brač, Hvar a Korčula.

Ubytování Živogošče

Kemp Dole

v Kempu, vzdáleném 5 km od centra, se nachází naše ubytovací kapacity – mobilhomy. V mobilhomu se pohodlňuje ubytuje až 6 osob. Mobilhome je standardně vybaven – plnohodnotná kuchyně, sociální zařízení, klimatizace. Před domkem je krytá zastřešená terasa s venkovním nábytkem, kde se pohodlní usadí 6 osob. Moře je vzdálené pouhých 100 metrů.

Jak se Vám líbí ubytování v mobilhomech v kempu Dole?

Nejprodávanější zájezdy