Primošten - KIDS FRIENDLY Safari bungalov | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • Podmínky cestování do Chorvatska více

Primošten - KIDS FRIENDLY Safari bungalov

Kemp Adriatic

Doprava: vlastní / * autobusová

Strava: vlastní / polopenze

Pláž: oblázková

Vybavení a možnosti kempu: restaurace, kavárna, market, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, venkovní „posilovna“, dětské hřiště, animační programy, půjčovna paddleboardů, vlastní animační programy CA - tzv. Family Week.

* Spolehlivé dopravce Vám rádi doporučíme, popřípadě zdarma pomůžeme zajistit

Popis místa

PRIMOŠTEN

Primošten, jehož krásné fotky často reprezentují Chorvatsko v propagačních materiálech, se nachází asi 30 km jižně od města Šibenik. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích, což je právě to, co dodává městu jeho jedinečný charakter. Terasovitě rozložená vesnice s prudkými úzkými uličkami se nabízí k příjemným procházkám s nádhernými výhledy na okolí. K výjimečnosti oblasti patří ten fakt, že jeho pobřeží není chráněno žádnými ostrovy a jako jedno z mála míst na chorvatské pevnině má tzv. otevřené moře. A ptáte-li se proč zrovna název Primošten? Je to jednoduché. Jeden z těchto poloostrovů byl dříve ostrůvkem, který byl s pevninou spojen mostem – proto tedy Primošten neboli "připojen mostem".

KEMP ADRIATIC

Kemp Adriatic je menším, klidnějším kempem s krásným prostředím, azurově čistým mořem a pohodovou klidnou atmosférou, kterou nenarušují žádné komerční prvky, snad kromě půjčovny paddle boardů (mj. vřele doporučujeme vyzkoušet). Obrovkou výhodou tohoto kempu je fakt, že se veškeré jeho parcely (samozřejmě včetně těch, na kterých stojí naše ubytovací kapacity) nachází v bezprostřední blízkosti moře a nádherných oblázkových pláží. V kempu je k dispozici recepce se směnárnou, několik stále udržovaných sociálních zařízení vč. prádelny, nedávno zrenovovaná restaurace, plážová kavárna, market, hřiště na plážový volejbal, malý fotbal, tenisový kurt, venkovní posilovací stroje, dětské hřiště, animační klub pro děti (červenec - srpen) aj. Na jaro 2020 je navíc plánovaná velká rekonstrukce většiny sportovišť! Kemp se nachází asi 2 km od městečka Primošten, se kterým je spojen nově vybudovaným chodníkem vedle silnice i kamennou cestou podél moře. 

KIDS FRIENDLY SAFARI BUNGALOVY

Naší hlavní vizí tzv. KIDS FRIENDLY bungalovů je především to, abychom dětem nabídli zábavné a bezpečné prostředí pro jejich objevitelskou duši. Častokrát je totiž ubytování koncipováno pouze pro dospělé osoby. Naše KIDS FRIENDLY Safari bungalovy jsou ale naopak upraveny tak, aby se i děti v tomto ubytování cítili dobře. Interiér je upraven tak, aby pro děti bylo vše funkční, bezpečné, zábavné a pro děti atraktivní. Koncept ubytování i jeho vybavení vychází z již zavedených Safari bungalovů (viz výše), které nabízíme jako jediná česká CA již čtvrtým rokem. Tento celosvětový hit v ubytování v sobě snoubí pocit luxusu a pobytu v přírodě. Do vybavení bungalovu patří například dětské nádobí, dětská postýlka, židlička, bazének či schůdky k umyvadlu. Vše Vám rád zdarma zapůjčí náš delegát.
A to nejlepší nakonec - dětská venkovní hrací zóna. Zatímco vy relaxujete na terase, děti si hrají v našem soukromém dětském koutku v blízkosti našich tří KIDS FRIENDLY bungalovů - tedy jsou Vám přímo na očích a přitom se skvěle baví. A na co se mohou děti těšit? Na trampolínu, pískoviště a hlavně spoustu hraček!
Celkový koncept 3 Safari bungalovů ve stylu KIDS FRIENDLY také přímo vybízí ke společné dovolené se spřátelenými rodinami - každá rodina má svůj bungalov, ale přitom společný prostor pro děti a pro posezení.

AKCE:

FAMILY WEEK 2022

Speciální týdny pro rodiny s dětmi s animačním programem v termínech se letos budou konat v termínech 2.7. - 9.7.  2022 a 20.8. - 27.8. 2022, a to právě v kempu Adriatic - Primošten. Více info ZDE.

Stravování:

 • vlastní
 • polopenze: dospělá osoba - 130 Kn / os. / den; děti do 10 let - 90 Kn / os. / den
  (ceny jsou pouze orientační - z roku 2021)

Pozn.: Snídaně a večeře - předem dané menu na každý den. Nápoje nejsou součástí polopenze. Stravu je možné objednat min. na 3 dny. Objednání v kanceláři a úhrada až na místě.

Možnosti:

 • Zadar, Šibenik, Split, národní parky - Krka, Kornati, Paklenica
 • pěšky nebo na kolech do městečka Primošten 
 • Půjčovna paddleboardů přímo v kempu
 • Animační programy pro děti během letních prázdnin

Termíny a ceny

Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt.

Cena zahrnuje: ubytování / os., služby delegáta, 1x barel s pramenitou vodou (19 l) ve výdejníku teplé a studené vody, poplatek za el. a vodu., zapůjčení dětského nádobí, dětské postýlky*, židličky, bazénku a schůdků k umyvadlu.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 8 HRK / noc, os. 12-18 let: 4 HRK / noc), registrační poplatek 7 HRK / os. / pobyt - PLATBA NA MÍSTĚ), závěrečný úklid (povinný příplatek - 750 Kč / safari bungalov), cestovní pojištění, parkovné (80 Kč / noc).

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • 250 Kč / noc - domácí mazlíček
 • 1 500 Kč - výběr konkrétního Safari bungalovu
 • 500 Kč - dřívější check-in (od 12:00)
 • 80% z ceny ubytování - lůžko pro 5. osobu
 • 5% z uvedené ceny - nestandardní termín v období 11.6. - 3.9.2022
 • 250 Kč - doplnění výdejníku pramenité vody o další barel 19 l (úhrada na místě)

SLEVY:

 • ZDARMA jedno dítě do 6ti let (5,99) - bez nároku na lůžko
 • 20% sleva pro 2. a 3. dítě do 6ti let (5,99)
  (dětské slevy platí při obsazenosti min. 2 platících osob)
 • 3% věrnostní sleva (nelze kombinovat s Last minute)
 • 10% sleva na Rodinný pas či Senior pas (nelze uplatnit u Last minute)

V týdnech FAMILY WEEK (2.7. - 9.7. a 20.8. - 27.8.2021)

 • ZDARMA jedno dítě do 12ti let (11,99) - s nárokem na lůžko
 • 20% sleva pro 2. a 3. dítě do 12ti let (11,99)
  (dětské slevy platí při obsazenosti min. 2 platících osob)
 • Pozn.: Vždy lze kombinovat pouze dvě slevy

* V případě zájmu o dětskou postýlku a židličku je třeba tento požadavek nahlásit předem, a to nejpozději 2 týdny před odjezdem (k dispozici je pouze omezený počet postýlek a židliček).

Pro objednávku ubytování vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 09.07.22
Do: 16.07.22
7 Auto 6 360 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 13.08.22
Do: 20.08.22
7 Auto 6 360 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 27.08.22
Do: 03.09.22
7 Auto 4 500 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 10.09.22
Do: 17.09.22
7 Auto 2 920 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 17.09.22
Do: 24.09.22
7 Auto 2 510 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 24.09.22
Do: 01.10.22
7 Auto 2 510 Kč
Kalkulace / rezervace

Doprava

Vlastní doprava a cesta do Primoštenu

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

 

Autobusová doprava do Primoštenu

Spolehlivého dopravce vám rádi doporučíme, popřípadě zdarma pomůžeme zajistit. 

Orientační cena jízdného autobusem do Primoštenu za osobu je 2400 Kč. 

 

POPIS CESTY DO PRIMOŠTENU VLASTNÍ DOPRAVOU

Adresa kempu Adriatic: Huljerat 1a, 220 00, Primošten


Doporučené trasy:

 • přes Rakousko a Slovinsko: Brno – Vídeň – Graz – Maribor – Záhřeb – Karlovac – Bosiljevo – Šibenik (cca 217 HRK) – Primošten
 • přes Slovensko a Maďarsko: Brno – Bratislava – Csorna – Körmend – Letenye – Záhřeb – Karlovac – Bosiljevo – Šibenik (cca 217 HRK) – Primošten


Dálniční úseky v HR lze platit standardními platebními kartami (Diners, Master Card, Maestro, Visa, American Express), v hotovosti (HRK, EUR – mince s min. Hodnotou 50 centů).

Poplatky trasou (aktualizováno pro 2021)

Dálniční známka:

 • Rakousko: 10 dní – 9,50 EUR; 2 měsíce – 27,80 EUR
 • Slovinsko: 7 dní – 15 EUR; 1 měsíc – 30 EUR
 • Slovensko: 10 dní - 15,80 EUR, 30 dní - 20,20 EUR
 • Maďarsko: 7 dní - 2975 HUF, 1 měsíc - 4780 HUF 

Povinnou dálniční známku lze zakoupit na české benzínové stanici v blízkosti hranic.

Upozorňujeme, že na chorvatských silnicích a dálnicích platí povinnost mít ve vybavení vozidla reflexní bezpečnostní vestu.
Upozorňujeme na vysokou pokutu při nadýchání nad 1,5 promile 660 EUR nebo 60 dní vězení.
Důležité: Při cestě do Chorvatska mohou občané České republiky použít jako cestovní doklad občanský průkaz. Děti mladší 15 let musí mít cestovní pas, protože podle nařízení EU z roku 2012 musí mít každá osoba, která překračuje hranice, svůj vlastní cestovní doklad. Již není možné cestovat s dětmi zapsanými v cestovním pase nebo občanském průkazu rodičů.

Pojištění

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (ČSOB a Kooperativa). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní agentuře.

1) ČSOB Pojišťovna a.s.

Varianta A)

 • osoby do 18 let včetně: 12 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 17 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 43 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka


Varianta B)

 • osoby do 18 let včetně: 27 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 32 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 58 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 200 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 400 000,– Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 5 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 10 000 Kč

 

Varianta C)

 • osoby do 18 let včetně: 40 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 45 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 71 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 200 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 400 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 5 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 10 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 10 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč

 

Varianta D)

 • osoby do 18 let včetně: 63 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 70 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 103 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 15 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 10 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 25 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 300 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 600 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 15 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 20 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 20 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč 

 

Varianta E)

 • osoby do 18 let včetně: 89 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 96 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 129 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 15 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 10 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 25 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 300 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 600 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 15 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 20 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 40 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč 

 
Dokumenty ČSOB Pojišťovny: 

 

2) Kooperativa a.s.

 • osoby od 18 do 69 let: 20 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 40 Kč / den
 • děti od 6 do 17 let: 10 Kč / den 
 • děti do 6 let v doprovodu jedné dospělé osoby: ZDARMA

Pojistné plnění do výše 3 000 000,– Kč obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí, tzn. lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000,– Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000,–Kč, max. 2 000,– Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000,– Kč
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000,– Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář