Skupinové pobyty | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Skupinové pobyty

Organizujete školní pobyt pro své žáky či studenty? Plánujete uspořádat dětský tábor či sportovní kurz u moře? Nebo jste prostě jen parta kamarádů, kteří se domluvili na společné letní dovolené? V tom případě je tato speciální nabídka skupinových pobytů pro kolektivy od 20ti osob určena právě pro vás!

Výhody skupinového pobytu

 • First minute 13% z ceny ubytování do 30.11.2023
 • First minute 10% z ceny ubytování do 31.01.2024
 • Osoby ZDARMA (viz tabulka pod ceníkem)
 • Finanční odměna pro organizátora skupinového pobytu 1 800 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Příspěvek na stravu pro pedagogický dozor 1 000 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Jedno dítě do 6ti let na jednu ubytovací jednotku ZDARMA při minimálně dvou plně platících osob
 • Výhody pro skupiny již od 20ti platících osob
 • Možnost stravy ve všech nabízených destinacích  

Slevy a příplatky

Slevy:

13 % - FIRST MINUTE - při úhradě zálohy ve výši 50% do 30. 11. 2023

10 % - FIRST MINUTE - při úhradě zálohy ve výši 50% do 31. 01. 2024

5% - sleva při obsazení Safari bungalovů po 5ti osobách (viz odstavec Ubytovací objekty)

Povinné příplatky:

Pobytová taxa:

 • osoby 0 - 12 let a ZTPP - ZDARMA
 • osoby 12 - 18 let - 150 Kč/os. /7 nocí
 • osoby nad 18 let – 300 Kč/os. /7 nocí

Závěrečný úklid:

 • 850 Kč/Safari bungalov
 • 1 000 Kč/mobilhome (platí jen pro Primošten)

Pozn.: V kempu Baško Polje (mobilní domy a karavany) není závěrečný úklid povinným příplatkem - klienti zde provádí záv. úklid sami.

Alternativní příplatky:

150 Kč/os. - ložní prádlo

55% z ceny ubytování – 5. osoba v karavanech – Baško Polje, 6. osoba v Safari b. - Lošinj

50% z ceny ubytování – neobsazené lůžko (nevztahuje se na poslední ubytovací jednotku - viz níže)

Parkovné: autobus: 35 EUR/noc (platí se až na místě a pouze pokud má skupina vlastní autobus), auto: 100 Kč/noc

Pozn.: Parkovné v kempu Čikat – Mali Lošinj je zcela ZDARMA (na vyhrazeném parkovišti naproti kempové recepci)

Autobusová doprava*

Doprava z Brna/Ostravy do Chorvatska a zpět (včetně chorvatské dálnice):

PRIMOŠTEN: 127 000 Kč/autobus pro 49 os., 138 000 Kč/autobus pro 57 os.

BAŠKA VODA: 127 000 Kč/autobus pro 49 os., 138 000 Kč/autobus pro 57 os.

MALI LOŠINJ: 135 500 Kč/autobus pro 49 os., 146 500 Kč/autobus pro 57 os. 

Pozn. : Přistavení autobusu mimo Brno/Ostravu – individuální cenová kalkulace od dopravce.

*Od roku 2021, kdy jsme se stali cestovní agenturou, již neorganizujeme autobusové zájezdy, tedy nezajišťujeme vlastní autobusovou dopravu. Rádi bychom Vám však pro zajištění cesty do našich kempů doporučili naši partnerskou dopravní společnost Depo BUS s.r.o., se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Výše uvedené ceny jsou platné při odjezdu z Brna či Ostravy, kde dopravce sídlí. Dopravce však samozřejmě zajistí odjezd autobusu odkudkoliv z ČR či SR (ceny přistavení autobusu mimo Brno/Ostravu budou kalkulovány individuálně - na základě Vaší Vaší poptávky). V případě Vašeho zájmu o spolupráci s Depo BUS s.r.o. Vám rádi v rámci našich služeb pomůžeme s komunikací mezi Vámi a dopravcem. 

Destinace pro skupinové pobyty

Tato speciální nabídka pro skupinové pobyty se vztahuje na tyto lokality:

Mali Lošinj  – kemp Čikat - safari bungalovy (celková kapacita až 100 osob + 7 přistýlek - 20 ubyt.)

Baška Voda - kemp Baško Polje – mobilhomy/karavany (celková kapacita až 100 osob/15 osob - 28 ubyt.)

Primošten - kemp Adriatic - mobilhomy/safari bungalovy  (celková kapacita až 16 osob/50 osob - 14 ubyt.)
 

Ubytovací objekty

Pro skupinové pobyty máme k dispozici mobilní domy (Baško Polje, Primošten), Safari bungalovy (Primošten, Mali Lošinj) a klimatizované karavany (Baško Poje), které jsou vždy čtyřlůžkové se dvěma ložnicemi. U Safari bungalovů a karavanů je možnost přistýlky pro 5. osobu v denní místnosti.

Na 4 platící osoby připadá vždy jedna ubytovací jednotka. V případě Safari bungalovů (Mali Lošinj, Primošten) je možné obsadit všechny ubytovací jednotky i pěti osobami (5. osoba má plnohodnotné lůžko v denní místnosti). V tomto případě má skupina nárok na slevu ve výši 5% z ceny ubytování (slevu nelze uplatnit, pokud se jedná o případ, kdy je naplněna naše maximální ubytovací kapacita v daném kempu a obsazení pěti osobami je tak dáno pouze situací, že již není volná další ubytovací jednotka). V případě skupiny, která je ubytována v různých typech ubytování (jedná se především o Primošten – kemp Adriatic, kde máme umístěny nejen Safari bungalovy, ale i mobilhomy), má nárok na slevu 5% pouze ta část účastníků, která je ubytována v Safari bungalovech.

V případě neúplného obsazení poslední ubytovací jednotky zůstane celá k dispozici objednavateli pobytu, avšak to jej neopravňuje k „doobsazení“ volných lůžek jinými osobami neuvedenými v seznamu účastníků.

Klimatizací jsou vybaveny mobilní domy (Baško Polje, Primošten) a karavany (Baško Polje). Safari bungalovy (Mali Lošinj, Primošten) disponují pouze stojanovým ventilátorem. Karavany a Safari bungalovy nemají k dispozici vlastní WC a vodu – využívají se tedy společná kempová sociální zařízení.
 

Bonusové ubytování pro pedagogický dozor

U skupinových pobytů mají osoby zdarma (pedagogové) vždy nárok na jednu čtyřlůžkovou kapacitu na každé 3 osoby zdarma (tedy např. při celkovém počtu 1-3 osob zdarma je k dispozici jedna celá 4-lůžková kapacita, při celkovém počtu 4-6 osob zdarma pak dvě 4-lůžkové kapacity atd.) V kempu Adriatic (Primošten) mají tyto osoby nárok na ubytování v Safari bungalovech. 

Storno podmínky při změně počtu účastníků

Objednavatel pobytu je povinen nejpozději 6 týdnů před termínem zahájení pobytu upřesnit finální počet účastníků. V případě, že se finální počet platících účastníků liší od původního (objednaného) počtu účastníků o maximálně 5 osob vč., nebude objednavateli skupinového pobytu započítán žádný poplatek za odstoupení od smlouvy. V případě, že se však finální počet účastníků liší od původního objednaného počtu účastníků o více jak 5 osob, vztahují se na tyto další odhlášené osoby standardní smluvní podmínky o odstoupení od smlouvy o pobytu ze strany zákazníka – viz Všeobecné smluvní podmínky, odst. IV. Na průběžné odhlašování osob během v období více jak 6 týdnů se žádné poplatky za odstoupení od smlouvy o pobytu nevztahují a objednavateli skupinového pobytu nebude kalkulován žádný poplatek ani v případě odhlášení více jak 5ti osob.