Kdo jsme? | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více
Kdo jsme?
Kdo jsme?

Kdo jsme?

MILÍ CESTOVATELÉ,

velice nás těší, že jste se při vybírání Vaší dovolené dostali právě na naše stránky. Věříme, že nabídka zájezdů, které s pečlivostí a radostí připravujeme již 27. rokem, Vás osloví a budeme moci konstatovat, že se řady spokojených a věrných zákazníků opět rozšířily!

Nyní dovolte, abychom se Vám, kteří jste o naší cestovní kanceláři doposud (bohužel) neslyšeli, krátce představili, a Vám, kteří s námi již jisté zkušenosti máte, malinko připomněli naši činnost.

Hlavní náplní naší cestovní kanceláře je především letní kempový program, jehož úroveň se snažíme každoročně posouvat o příčku výše. I letos jsme pro Vás připravili širokou nabídku ubytování v mobilních domech, karavanech, stanech či v tolik oblíbených Safari bungalovech, které svým konceptem kopírují celoevropské trendy v kempování. To vše samozřejmě s možností bohatého výběru služeb poskytovaných v místě pobytu. Myslíme však samozřejmě i na ty, kteří přímý pobyt v přírodě příliš nevyhledávají, a proto jsou součástí naší nabídky i apartmány, penziony či hotely.

V letních měsících míří naše specializace do vybraných lokalit Jaderského moře v Chorvatsku. Zde máme ve čtyřech lety osvědčených kempech (Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje), postaveny vlastní mobilní domy, klimatizované karavany, Safari bungalovy či stany. Naše nabídka je však samozřejmě doplněna i o další ubytovací kapacity (kempy, apartmány, bungalovy či hotely), a to kapacity našich pečlivě prověřených partnerů.

Naší loňskou novinkou je kemp park Soline v Biogradu na Moru, kde se nám podařilo umístit klienty tolik oblíbené Safari bungalovy. Safari bungalovy máme tedy umístěny již ve třech kempech - Mali Lošinj, Primošten a Biograd na Moru. Kdo z Vás ještě neokusil tento typ kempování, který nabízí velmi komfortní, prostorné a designově vybavené ubytování uprostřed přírody, bude jistě nadšen a příjemně překvapen! Kemp park Soline je navíc nadstandardně vybaven, co se sportovního vyžití a vyžití pro děti týče. Není náhodou, že je kemp park Soline jedním z nejvyhledávanějších kempů v Chorvatsku vůbec.

Nyní Vám přejeme příjemné chvíle při vybírání Vaší dovolené a těšíme se, že u nás naleznete ten správný zájezd právě pro Vás!

 

Na setkání s Vámi v roce 2020 se těší

 

Kolektiv CK ATLAS Adria