Kdo jsme? | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Kdo jsme?

Kdo jsme?

MILÍ CESTOVATELÉ,

velice nás těší, že jste se při vybírání Vaší dovolené dostali právě na naše stránky. Věříme, že nabídka ubytování, které s pečlivostí a radostí připravujeme již 30. rokem, Vás osloví a budeme moci konstatovat, že se řady spokojených a věrných zákazníků opět rozšířily!

Nyní dovolte, abychom se Vám, kteří jste o naší cestovní agentuře doposud (bohužel) neslyšeli, krátce představili, a Vám, kteří s námi již jisté zkušenosti máte, malinko připomněli naši činnost.

Hlavní náplní naší cestovní agentury je především letní kempový program, jehož úroveň se snažíme každoročně posouvat o příčku výše. I letos jsme pro Vás připravili širokou nabídku ubytování v mobilních domech, karavanech či v tolik oblíbených Safari bungalovech, které svým konceptem kopírují celoevropské trendy v kempování. To vše samozřejmě s možností bohatého výběru služeb poskytovaných v místě pobytu. Myslíme však samozřejmě i na ty, kteří přímý pobyt v přírodě příliš nevyhledávají, a proto jsou součástí naší nabídky i apartmány, penziony či hotely.

V letních měsících míří naše specializace do vybraných lokalit Jaderského moře v Chorvatsku. Zde máme ve třech lety osvědčených kempech (Mali Lošinj, Primošten a Baško Polje), postaveny vlastní mobilní domy, klimatizované karavany, Safari bungalovy. Naše nabídka je však samozřejmě doplněna i o další ubytovací kapacity (kempy, apartmány či hotely), a to kapacity našich pečlivě prověřených partnerů.

Nyní Vám přejeme příjemné chvíle při vybírání Vaší dovolené a těšíme se, že u nás naleznete tu správnou dovolenou právě pro Vás!

Na setkání s Vámi v roce 2024 se těší

Kolektiv CA ATLAS Adria