Kdo jsme? | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • 28.09. - 15.10. ZAVŘENO více
Kdo jsme?
Kdo jsme?

Kdo jsme?

MILÍ CESTOVATELÉ,

velice nás těší, že jste se při vybírání Vaší dovolené dostali právě na naše stránky. Věříme, že nabídka ubytování, které s pečlivostí a radostí připravujeme již 30. rokem, Vás osloví a budeme moci konstatovat, že se řady spokojených a věrných zákazníků opět rozšířily!

Nyní dovolte, abychom se Vám, kteří jste o naší cestovní agentuře doposud (bohužel) neslyšeli, krátce představili, a Vám, kteří s námi již jisté zkušenosti máte, malinko připomněli naši činnost.

Hlavní náplní naší cestovní agentury je především letní kempový program, jehož úroveň se snažíme každoročně posouvat o příčku výše. I letos jsme pro Vás připravili širokou nabídku ubytování v mobilních domech, karavanech či v tolik oblíbených Safari bungalovech, které svým konceptem kopírují celoevropské trendy v kempování. To vše samozřejmě s možností bohatého výběru služeb poskytovaných v místě pobytu. Myslíme však samozřejmě i na ty, kteří přímý pobyt v přírodě příliš nevyhledávají, a proto jsou součástí naší nabídky i apartmány, penziony či hotely.

V letních měsících míří naše specializace do vybraných lokalit Jaderského moře v Chorvatsku. Zde máme ve třech lety osvědčených kempech (Mali Lošinj, Primošten a Baško Polje), postaveny vlastní mobilní domy, klimatizované karavany, Safari bungalovy. Naše nabídka je však samozřejmě doplněna i o další ubytovací kapacity (kempy, apartmány či hotely), a to kapacity našich pečlivě prověřených partnerů.

Nyní Vám přejeme příjemné chvíle při vybírání Vaší dovolené a těšíme se, že u nás naleznete tu správnou dovolenou právě pro Vás!

Na setkání s Vámi v roce 2023 se těší

Kolektiv CA ATLAS Adria