Primošten - Safari bungalov PLUS | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • Podmínky cestování do Chorvatska více

Primošten - Safari bungalov PLUS

Kemp Adriatic

Doprava: vlastní / * autobusová

Strava: vlastní / polopenze

Pláž: oblázková

Vybavení a možnosti kempu: restaurace, kavárna, market, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, venkovní „posilovna“, dětské hřiště, animační programy, půjčovna paddleboardů, vlastní animační programy CA - tzv. Family Week.

* Spolehlivé dopravce Vám rádi doporučíme, popřípadě zdarma pomůžeme zajistit

Popis místa

PRIMOŠTEN

Primošten, jehož krásné fotky často reprezentují Chorvatsko v propagačních materiálech, se nachází asi 30 km jižně od města Šibenik. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích, což je právě to, co dodává městu jeho jedinečný charakter. Terasovitě rozložená vesnice s prudkými úzkými uličkami se nabízí k příjemným procházkám s nádhernými výhledy na okolí. K výjimečnosti oblasti patří ten fakt, že jeho pobřeží není chráněno žádnými ostrovy a jako jedno z mála míst na chorvatské pevnině má tzv. otevřené moře. A ptáte-li se proč zrovna název Primošten? Je to jednoduché. Jeden z těchto poloostrovů byl dříve ostrůvkem, který byl s pevninou spojen mostem – proto tedy Primošten neboli "připojen mostem".

KEMP ADRIATIC

Kemp Adriatic je menším, klidnějším kempem s krásným prostředím, azurově čistým mořem a pohodovou klidnou atmosférou, kterou nenarušují žádné komerční prvky, snad kromě půjčovny paddle boardů (mj. vřele doporučujeme vyzkoušet). Obrovkou výhodou tohoto kempu je fakt, že se veškeré jeho parcely (samozřejmě včetně těch, na kterých stojí naše ubytovací kapacity) nachází v bezprostřední blízkosti moře a nádherných oblázkových pláží. V kempu je k dispozici recepce se směnárnou, několik stále udržovaných sociálních zařízení vč. prádelny, nedávno zrenovovaná restaurace, plážová kavárna, market, hřiště na plážový volejbal, malý fotbal, tenisový kurt, venkovní posilovací stroje, dětské hřiště, animační klub pro děti (červenec - srpen) aj. Na jaro 2020 je navíc plánovaná velká rekonstrukce většiny sportovišť! Kemp se nachází asi 2 km od městečka Primošten, se kterým je spojen nově vybudovaným chodníkem vedle silnice i kamennou cestou podél moře. 

SAFARI BUNGALOVY PLUS

Konceptem obdobné jako naše klasické Safari bungalovy (viz níže), avšak na jaře 2021 kompletně zrenovované, dovybavené a zkrátka o stupínek vyšší než ty klasické. V našem “PLUSkovém” Safari bungalovu naleznete například velkou designovou lednici, výdejník pramenité vody - studené i teplé (1 x barel (19 l) je vždy v ceně ubytování). Radost Vám jistě učiní i nový designový zahradní nábytek včetně opalovacího lehátka, na kterém si můžete v klidu vypít výbornou kávu z kapslového kávovaru Nespresso (možnost zakoupení kapslí přímo u našeho delegáta). Letní večery Vám zase určitě zpříjemní elektrický gril, který je také součástí každého Safari bungalovu PLUS.

Velmi prostorné (35 m2) a vzdušné Safari bungalovy disponují 2 ložnicemi (každá s dvoulůžkem, které lze rozdělit i na 2 samostatné postele) a denní částí s plně vybavenou kuchyní, dostatečným prostorem pro stolování a paletovou pohovkou (sloužící také jako plnohodnotné lůžko pro 5. osobu). Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou. Velkou část Safari bungalovu tvoří prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 6 osob. Nově jsou bungalovy vybaveny stojanovým ventilátorem, který Vám zcela jistě zpříjemní pobyt během parných letních dnů.
Celý koncept bungalovu je odrazem velkého trendu dnešní doby, tzv. glampingu, jehož základní myšlenkou je spojení tolik potřebného pobytu v přírodě s komfortním ubytováním.

AKCE:

FAMILY WEEK 2022

Speciální týdny pro rodiny s dětmi s animačním programem v termínech se letos budou konat v termínech 2.7. - 9.7.  2022 a 20.8. - 27.8. 2022, a to právě v kempu Adriatic - Primošten. Více info ZDE.

Stravování:

 • vlastní
 • polopenze: 180 HRK / os. nad 10 let / den; 90 HRK / os. 5 – 10 let / den; děti do 5 let ZDARMA
  • snídaně – vajíčka, croissant, müsli, ovoce, jogurt, salám, máslo, džem, nápoje (káva, čaj, džus, mléko). Večeře – polévka, hlavní jídlo (ryba či maso), salát, dezert. Stravu je možné objednat min. na 3 dny. Objednání stravy v CA (nejpozději 7 dní před odjezdem), úhrada až na místě.

Pozn.: Stravu je možné objednat min. na 3 dny. Objednání v kanceláři a úhrada až na místě.

Možnosti:

 • Zadar, Šibenik, Split, národní parky - Krka, Kornati, Paklenica
 • pěšky nebo na kolech do městečka Primošten 
 • Půjčovna paddleboardů přímo v kempu
 • Animační programy pro děti během letních prázdnin

Termíny a ceny

Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt.

Cena zahrnuje: ubytování / os., služby delegáta, poplatek za el. a vodu., 1x barel s pramenitou vodou (19 l) ve výdejníku teplé a studené vody, el. gril, kávovar Nespresso (kapslový), opalovací lehátko.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 8 HRK / noc, os. 12-18 let: 4 HRK / noc); registrační poplatek 7 HRK / os. / pobyt - PLATBA NA MÍSTĚ), závěrečný úklid (povinný příplatek - 750 Kč / safari bungalov), cestovní pojištění, parkovné (80 Kč / noc).

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • 250 Kč / noc - domácí mazlíček
 • 1 500 Kč - výběr konkrétního Safari bungalovu
 • 500 Kč - dřívější check-in (od 12:00)
 • 80% z ceny ubytování - lůžko pro 5. osobu
 • 5% z uvedené ceny - nestandardní termín v období 11.6. - 3.9.2022
 • 50 Kč / noc - zapůjčení dětské postýlky (včetně lůžkovin a povlečení) a dětské židličky*
 • 250 Kč - doplnění výdejníku pramenité vody o další barel 19 l (úhrada na místě)

*V případě zájmu o dětskou postýlku a židličku je třeba tento požadavek nahlásit předem, a to nejpozději 2 týdny před odjezdem (k dispozici je pouze omezený počet postýlek a židliček).

SLEVY:

 • ZDARMA jedno dítě do 6ti let (5,99) - bez nároku na lůžko
 • ZDARMA jedno dítě do 12ti let (11,99) - s nárokem na lůžko - pouze v termínech Family week (2.7. - 9.7. a 20.8. - 27.8.2022)
 • 20% sleva pro 2. a 3. dítě do 12ti let (11,99) - pouze v termínech Family week (2.7. - 9.7. a 20.8. - 27.8.2022)
  (dětské slevy platí při obsazenosti min. 2 plně platících osob)
 • 3% věrnostní sleva (nelze kombinovat s Last minute)
 • 10% sleva na Rodinný pas či Senior pas (nelze uplatnit u Last minute)
 • Pozn.: Vždy lze kombinovat pouze dvě slevy 
Pro objednávku ubytování vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Budík - symbol pro last minute Od: 27.08.22
Do: 03.09.22
7 Auto 4 050 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 10.09.22
Do: 17.09.22
7 Auto 2 920 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 17.09.22
Do: 24.09.22
7 Auto 2 510 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 24.09.22
Do: 01.10.22
7 Auto 2 510 Kč
Kalkulace / rezervace

Doprava

Vlastní doprava a cesta do Primoštenu

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

 

Autobusová doprava do Primoštenu

Spolehlivého dopravce vám rádi doporučíme, popřípadě zdarma pomůžeme zajistit. 

Orientační cena jízdného autobusem do Primoštenu za osobu je 2 700 Kč. 

 

POPIS CESTY DO PRIMOŠTENU VLASTNÍ DOPRAVOU

Adresa kempu Adriatic: Huljerat 1a, 220 00, Primošten


Doporučené trasy:

 • přes Rakousko a Slovinsko: Brno – Vídeň – Graz – Maribor – Záhřeb – Karlovac – Bosiljevo – Šibenik (cca 217 HRK) – Primošten
 • přes Slovensko a Maďarsko: Brno – Bratislava – Csorna – Körmend – Letenye – Záhřeb – Karlovac – Bosiljevo – Šibenik (cca 216 HRK) – Primošten


Dálniční úseky v HR lze platit standardními platebními kartami (Diners, Master Card, Maestro, Visa, American Express), v hotovosti (HRK, EUR – mince s min. Hodnotou 50 centů).

Poplatky trasou (aktualizováno pro 2022)

Dálniční známka:

 • Rakousko: 10 dní – 9,60 EUR; 2 měsíce – 28,20 EUR
 • Slovinsko: 7 dní – 15 EUR; 1 měsíc – 30 EUR
 • Slovensko: 10 dní - 15,80 EUR, 30 dní - 20,20 EUR
 • Maďarsko: 10 dní - 14,10 EUR; 1 měsíc - 19,23 EUR

Povinnou dálniční známku lze zakoupit na české benzínové stanici v blízkosti hranic.

Upozorňujeme, že na chorvatských silnicích a dálnicích platí povinnost mít ve vybavení vozidla reflexní bezpečnostní vestu.
Upozorňujeme na vysokou pokutu při nadýchání nad 1,5 promile 660 EUR nebo 60 dní vězení.
Důležité: Při cestě do Chorvatska mohou občané České republiky použít jako cestovní doklad občanský průkaz. Děti mladší 15 let musí mít cestovní pas, protože podle nařízení EU z roku 2012 musí mít každá osoba, která překračuje hranice, svůj vlastní cestovní doklad. Již není možné cestovat s dětmi zapsanými v cestovním pase nebo občanském průkazu rodičů.

Pojištění

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (ČSOB a Kooperativa). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní agentuře.

1) ČSOB Pojišťovna a.s.

Varianta A)

 • osoby do 18 let včetně: 12 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 17 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 43 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka


Varianta B)

 • osoby do 18 let včetně: 27 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 32 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 58 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 200 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 400 000,– Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 5 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 10 000 Kč

 

Varianta C)

 • osoby do 18 let včetně: 40 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 45 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 71 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 5 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 200 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 400 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 5 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 10 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 10 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč

 

Varianta D)

 • osoby do 18 let včetně: 63 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 70 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 103 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 15 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 10 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 25 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 300 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 600 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 15 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 20 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 20 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč 

 

Varianta E)

 • osoby do 18 let včetně: 89 Kč / den
 • osoby od 19 do 69 let: 96 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 129 Kč / den
Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí (vč. COVID-19) do limitu 15 000 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů do 10 000 Kč, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 25 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 300 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 600 000,– Kč
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví či majetku – 15 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • připojištění přerušení cesty - pojistná částka 20 000 Kč
 • pojištění storna dovolené - pojistná částka do 40 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč 

 
Dokumenty ČSOB Pojišťovny: 

 

2) Kooperativa a.s.

 • osoby od 18 do 69 let: 20 Kč / den
 • osoby nad 70 let: 40 Kč / den
 • děti od 6 do 17 let: 10 Kč / den 
 • děti do 6 let v doprovodu jedné dospělé osoby: ZDARMA

Pojistné plnění do výše 3 000 000,– Kč obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí, tzn. lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000,– Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000,–Kč, max. 2 000,– Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000,– Kč
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000,– Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář