FIRST MINUTE | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

FIRST MINUTE 2022

FIRST MINUTE 2022

Pokud se díváte po možnosti rezervovat dovolenou v předstihu za skvělé ceny, jste tu správně. Jako každý rok přinášíme velkou selvu First Minute na všechny naše pobyty. First Minute 2022 můžete využít až do 28.2.2022 a čerpat tak 10 % slevu z vaší dovolené. Tato akce lze kombinovat i se slevami na Rodinný pas případně věrnostní slevou.  

Hlavní výhodou akce First Minute 2022 na pobyty v krásných kempech Chorvatska, krom výrazné slevy za předčasný nákup, je to, že máte zajištěnu vaši dovolenou v předstihu, můžete se na ni těšit a především si vybrat bez jakýkoliv omezení termínů či ubytování.

Zkrátka je dobré, vybírat si jako první - máte jistotu největšího výběru možností dovolené. 

Je nám jasné, že většina z Vás vnímá tuto dobu jako velice nejistou, nevhodnou k jakémukoliv plánování... Zároveň je však ale letní dovolená u moře jeden z těch nejstěžejnějších bodů v roce, na který se člověk opravdu těší a upíná k němu mysl, když dny nejsou zrovna jednoduché. A řekněte sami - co by to bylo za život, kdyby se nebylo na co těšit?:-) Proto k sezóně 2021 přistupujeme naprosto pragmaticky a co možná nejblíže k Vašemu jednoduššímu rozhodování. Zkrátka tak, abychom pokryli veškerá Vaše rizika. V rámci naší akce First minute pro Vás mohou nastat jen dvě varianty - buď odjedete bez problémů na dovolenou nebo Vám garantujeme, že o své peníze nepřijdete. Více viz níže:

 

Speciální akce First Minute 2022

1) NEMOŽNOST ODJET

V případě, že není možné odjet, ať už z důvodů lockdownu, uzavřených hranic cílové destinace, nemožnosti projet - ať už maďarskou či slovinskou cestou do cílové destinace v době dovolené, vrátíme  Vám peníze (100% částky) zpět na váš účet.


2) BEZPLATNÁ ZMĚNA TERMÍNU

Bude-li Chorvatsko v době Vašeho odjezdu na seznamu zemí s velmi vysokým rizikem nákazy COVID-19, můžete si bez jakýchkoliv poplatků přesunout termín na jakýkoliv jiný pozdější termín během sezóny 2022. Pokud by snad i v době náhradního termínu bylo Chorvatsko ve stejné kategorii , mohou si tito FIRST MINUTE klienti bezplatně přesunout termín ještě jednou! Vždy stačí nahlásit tuto změnu termínu nejpozději 7 dní před odjezdem.


3) POJIŠTĚNÍ STORNA PŘI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Možnost pojištění od partnerských pojišťoven na storno pobytu z důvodu nemoci včetně Covid 19 a to i v případě osobní karantény (máme na výběr produkty dvou velkých pojišťoven)

---
Ale pozor - tato akce (resp. především bod 2 - možnost bezplatné změny termínu) se týká jen těch, kteří si svůj pobyt objednají (vč. úhrady zálohy 50%) nejpozději do 28.2.2022

 

Tyto výhody Vám tak může ušetřit mnoho peněz a hlavně přidat na klidu! Bez obav si tak můžete už nyní zajistit Vaši dovolenou a nemusíte čekat až budou termíny a destinace před létem "přebrané"! :-) A v neposlední řadě tak samozřejmě můžete využít naší slevy FIRST MINUTE 10%!

 

 

 

First Minute 2022