Primošten | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Primošten, jehož krásné fotky často reprezentují Chorvatsko v propagačních materiálech, se nachází asi 30 km jižně od města Šibenik. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích, což je právě to, co dodává městu jeho jedinečný charakter. Ptáte-li se proč zrovna název Primošten? je to jednoduché. Jeden z těchto poloostrovů byl dříve ostrůvkem, který byl s pevninou spojen mostem – proto Primošten neboli "připojen mostem".

Terasovitě rozložená vesnice s prudkými úzkými uličkami se nabízí k příjemným procházkám s pěknými výhledy na okolí. V sezóně je Primošten i městem zábavy a kulturního vyžití. V jednom z nejznámějších a největších klubů v Chorvatsku vůbec - klub Aurora - jsou v letních měsících pořádány každý víkend vyhlášené diskotéky. Příznivci klidnějšího programu mohou zajít na koncert, folklórní vystoupení atd. na zdejší náměstí. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů. V Primoštenu se nachází škola jachtingu, škola potápění, windsurfingu i různé vodní atrakce typické pro Chorvatsko, jako vodní skútry, jízda na nafukovacích kruzích, na banánu či let s padákem za lodí.

 

Ubytování Primošten

Kemp Adriatic

V Kemp Adriatic, který je situován asi 2 km od chorvatského městečka Primošten, se nachází naše mobilhomy, safari bungalovy a karavany. Kemp Adriatic je ideálně rozložen. Vše v kempu je v bezprostřední blízkosti od moře; nabízíme karavany přímo na pláži. Z krásných oblázkových pláží, které se táhnou od kempu až do města Primošten, se naskýtá okouzlující pohled na otevřené moře.

Naleznete zde volejbalové hřiště, hřiště na malý fotbal, basketbalové hřiště, tenis, stolní tenis a další sportovní vyžití. Restaurace, beach bar, market, cukrárna a několik sociálních zařízení na vyšší úrovni je samozřejmostí. 

Apartmány Primošten

Apartmány Primošten jsou umístěny v nových domech, které stojí pouze přes silnici od místa, nedaleko recepce kempu Adriatic, kde máme naše další ubytování - mobilhomy, safari bungalovy a karavany. Součástí apartmánových domů je bazén na plavání, hydromasážní bazén a posezení s grilem.

Luxusní vily a apartmány Primošten

Nově v této sezóně nabízíme jedno z nejluxusnějších ubytování nehotelového typu v Chorvatsku. Jedná se o velice luxusní vily či apartmány s vnitřními (pouze vily), ale i venkovními bazény (oba typy ubytování) s krásným výhledem na moře.

Nejprodávanější zájezdy