Slevy a výhody | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Slevy a výhody
Slevy a výhody

Slevy a výhody

Milí cestovatelé!

Věříme, že naše ceny  jsou už i tak velice příznivé, ale přesto jsme pro Vás připravili řadu slev a zvýhodnění, kterými Vás bez pochyby potěšíme! U dané osoby lze vždy kombinovat maximálně dvě slevy, pokud není uvedeno jinak. 

SLEVY 2023

1 dítě do 6 let ZDARMA

Na ubytování zcela zdarma bude mít Vaše nejmenší ratolest nárok u všech našich vlastních pobytů, tedy: Mali Lošinj – Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS; Primošten – mobilhomy, Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS a KIDS FRIENDLY; Baško Polje – karavany. Dítě do 6ti let nemá nárok na lůžko (samozřejmě jen v případě, že Vás je více než dovoluje kapacita ubytování). 

V týdnech 1.7. - 8.7. a 19.8. - 26.8. 2023 v kempu Adriatic - Primošten je v rámci speciální akce pro rodiny s dětmi věk dítěte ZDARMA prodloužen do 12-ti let - více info viz Family week 2023. 

 

1 dítě do 12 let ZDARMA

Na ubytování zcela zdarma bude mít Vaše ratolest do 12 let (11,99) nárok v našich mobilních domech v kempu Baško Polje.  

 

20 % sleva pro děti do 12 let

Všechny Vaše další děti do 12 let (11,99) mají nárok na slevu 20% z ceny ubytování - tato sleva platí pouze pro:

Mobilní domy - kemp Baško Polje (Baška Voda)

Kids Friendly bungalovy - kemp Adriatic (Primošten)

 

SLEVY FIRST MINUTE

Objednejte si svůj pobyt do Chorvatska v dostatečném předstihu a získáte od nás slevu 10%! Slevu First minute můžete uplatnit až do konce února 2023. Tuto slevu (na rozdíl od Last minute) můžete u pobytů do mobilhomů (Baško Polje, Adriatic), safari bungalovů, (Lošinj a Primošten) a karavanů (Baško Polje) kombinovat se slevou na Rodinné/Senior pasy, věrnostní slevou či dětskou slevou.

Přehled slev First minute:

Mali Lošinj - Safari bungalovy: 10 % při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Mali Lošinj - Safari bungalovy PLUS: 10 % při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Primošten - mobilhomy: 10% při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Primošten - Safari bungalovy: 10% při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Primošten - Safari bungalovy PLUS: 10% při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Primošten - KIDS FRIENDLY Safari bungalovy: 10% při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Baško Polje - mobilhomy: 10 % při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

Baško Polje - karavany: 10 % při zaplacení zálohy 50% ceny pobytu do 28.2.2023

First minute slevy k ostatním pobytům jsou uvedeny vždy v popisu konkrétního ubytování. 

 

SLEVY NA RODINNÉ PASY a SENIOR PASY

Naše společnost je již několik let zapojena do úspěšných projektů RODINNÉ PASY a SENIOR PASY. Pro držitele Senior pasů je připravena speciální sleva ve výši 10 %, stejná sleva platí pro děti do 18 let u Rodinných pasů. Uplatnit ji můžete u ubytování uvedených ve First minute – viz výše. Bližší informace a registraci zdarma získáte na www.rodinnepasy.cz a na www.seniorpasy.cz. Samozřejmostí je i přiznání časové slevy First minute nebo věrnostní slevy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Last minute slevy a akce naopak s těmito slevami kombinovat nelze. Výhody Rodinných a Senior pasů lze využít za předpokladu uzavření SoP přímo s naší CA bez účasti zprostředkovatele. Pro vzdálenější majitele Rodinných a Senior pasů, kteří je nemohou předložit v naší kanceláři v Brně osobně, stačí zaslat kopii spolu s vyplněnou SoP poštou nebo naskenovat do e-mailu.

 

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Naše věrné zákazníky (všechny, kteří s námi za poslední 3 roky alespoň jednou vycestovali) odměníme slevou 3%. Věrnostní slevu lze kombinovat se slevou First minute nebo se slevou na Rodinné / Senior pasy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Věrnostní slevu můžete uplatnit pouze u našich vlastních pobytů, tedy všech, které jsou uvedeny v odstavci First minute – viz výše. 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Při úhradě Vámi vybraného pobytu lze uplatnit níže uvedené benefitní poukázky, kupony či šeky od těchto společností: LE CHÉQUE DÉJEUNER (poukázky Šek Dovolená, Unišek+, Unišek+FKSP, Cadhoc, GalleryBeta), SODEXO (poukázky Dárkový Pass, Bonus Pass, Holiday Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Cafeteria, ePASS), EDENRED (poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments, Ticket Holiday, e-Ticket), BENEFITY a.s., BENEFIT PLUS (Platí pro letní pobyty: Safari bungalovy a Safari bungalovy PLUS - Mali Lošinj; mobilhome, Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy - Primošten; mobilhome, karavany - Baško Polje; neplatí pro ostatní pobyty, pro účastníky skupinového pobytu a nelze je kombinovat s last minute slevou. Uplatnění benefitů lze využít za předpokladu uzavření Smlouvy o pobytu přímo s naší CA bez účasti zprostředkovatele. Nemáte-li možnost doručit kupóny a šeky do naší kanceláře v Brně, stačí je zaslat poštou - formou cenného psaní. Dárkovými poukazy, šeky a kupóny nelze hradit pobyty last minute. Poukázkami lze hradit pouze 50 % ceny pobytu.

 

SPECIÁLNÍ AKCE 2023

Pro letní sezónu 2023 jsme pro Vás opět připravili širokou škálu akčních týdnů, slev, výhod a balíčků. Věříme, že si každý z Vás najde akční nabídku, která upřímně potěší! Využijete naší výhodné akce pro dvojice? A nebo uděláte radost svým dětem a zúčastníte se jednoho z našich Family week s pestrým animačním programem? Každopádně věříme, že si každý z Vás mezi našimi speciálními akcemi najde to své…

Pozn.: Žádné pobyty z následující akční nabídky nelze hradit benefičními poukázkami, kupóny, šeky.

 

FAMILY WEEK 2023 - Speciální týdny pro rodiny s dětmi

Myslíme opět i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás připravili již tradiční speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos se budou oba dva týdny Family week konat v kempu Adriatic v Primoštenu, kde jsou pro Vás připraveny celkem 4 mobilní domy10 safari bungalovů, z nichž 3 jsou na míru ušité rodinám s dětmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy. V rámci těchto týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti, o který se  každý den v dopoledních a podvečerních hodinách postarají naši animátoři, a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE:    Primošten - Kemp Adriatic

KDY:    1. turnus: 1.7. - 8.7.  2023, 2. turnus: 19.8. - 26.8. 2023

UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS, KIDS FRIENDLY Safari bungalovy a Mobilhomy

Slevy pro děti: jedno dítě 0 - 12 let zcela ZDARMA (s nárokem na lůžko), další děti 0 - 12 let SLEVA 20 % (z ceny ubytování)

Více info viz FAMILY WEEK.

 

Pobyty pro DVOJICE a JEDNOTLIVCE!

Jsme si moc dobře vědomi, že co se ubytování v Chorvatsku týče, mají dvojice či páry, natož jednotlivci, opravdu velmi omezené možnosti. Ubytovacích kapacit pro dva je totiž všeobecně velmi málo, obzvláště pak v kempech. Proto jsme pro ty z Vás, kteří by rádi na dovolenou vycestovali jen se svou drahou polovičkou, kamarádkou či kamarádem, dcerou/synem či kýmkoliv jiným, s kým byste rádi strávili dovolenou, avšak platit za celou čtyřlůžkovou kapacitu se Vám příliš nezamlouvá, připravili tuto speciální akci! Vyhradili jsme hned několik červnových a zářijových termínů ve všech našich kempech, kdy za neobsazená lůžka zkrátka vůbec nic nepřiplácíte, i když budete pouze 3 nebo 2 osoby! V rámci této akce pro Vás totiž platí cena za osobu jako při plné obsazenosti (tedy pro 4 osoby - viz ceník níže). A v případě, že snad máte v plánu strávit dovolenou úplně sami, udělá Vám tato akce také jistě radost - za všechna tři neobsazená lůžka doplácíte totiž úplné minimum.

Pozn.: Po sobě jdoucí dva termíny můžete samozřejmě propojit a užít si tak dovolenou na zasloužené dva týdny!

Více informací získáte na Pobyty pro DVOJICE a JEDNOTLIVCE! 

 

30 - 40% slevy pro RODINY

Pro všechny malé i velké rodiny jsme vytvořili speciální nabídku červnových a zářijových pobytů s 30 - 40% slevami! K Vašemu milovanému Jadranu se tak můžete s celou Vaší rodinou podívat i v takto ne zcela snadných časech... Ceny jsou totiž v rámci této rodinné akce neskutečně nízké! Posuďte sami! 

Více informací viz 30 - 40% slevy pro Rodiny

 

VYBER SI SVŮJ TERMÍN

Nově si u nás můžete vybrat libovolný den Vašeho odjezdu a příjezdu bez jakýchkoliv příplatků, a to po celou sezónu! Více informací najdete na Vyber si svůj termín.