Slevy a výhody | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Slevy a výhody

SLEVY 2024 

FIRST MINUTE 10%

Jako každý rok přinášíme naši slevu First Minute 10% na všechny naše vlastní pobyty (Mali Lošinj, Primošten a Baška Voda). First minute můžete využít nejpozději do 29. 2. 2024 - do tohoto termínu je třeba u nás pobyt objednat i uhradit zálohu 50%. Výrazná sleva navíc není jedinou výhodou předčasného nákupu Vaší dovolené. Jako velké plus nákupu dovolené s předstihem je totiž i fakt, že si svoji dovolenou můžete vybírat bez jakýchkoliv omezení termínů či ubytování.

Pozn. : Tuto slevu lze kombinovat i se všemi našimi dalšími slevami.

VĚRNOSTNÍ SLEVA 10%

Opravdu si velmi ceníme našich věrných (v mnoha případech dlouhodobých) klientů! Proto jsme se rozhodli, že všem našim zákazníkům, kteří s námi vycestovali v posledních třech letech alespoň jednou, poděkujeme nejen slovy, ale i navýšením naší věrnostní slevy z 3% na 10%! Jako upřímné ocenění Vaší loajality od nás tedy nově získáte 10% slevu z ceny pobytu, kterou můžete libovolně kombinovat se všemi ostatními slevami. Děkujeme Vám!

DVOJICE SENIORŮ 60+

Existují určité kategorie našich zákazníků, které jsou vzhledem ke skutečnosti, že v naší nabídce najdete pouze 4 a více-lůžkové ubytování, cenově znevýhodněny. Vždy se snažíme, aby pro všechny typy našich klientů bylo reálné se u nás ubytovat, resp. aby pro ně byl pobyt u nás cenově akceptovatelný. Proto jsme pro všechny naše dvojice seniorů nad 60 let (vč.) připravili tuto naši novou slevu ve výši 15%. Pokud ji navíc zkombinujete s naší věrnostní a first minute slevou, dostanete se na opravdu velmi příjemnou cenu ubytování, a to při využívání plného komfortu našich 4-lůžkových nebo 5-lůžkových kapacit.

Prarodiče s vnoučetem do 12 let: Chcete dopřát nezapomenutelné prázdniny u moře svému malému vnoučeti? Není nad to, když vezme k moři své vnouče babička s dědečkem! Prarodiče budou vnouče rozmazlovat zmrzlinkami a my Vás budeme rozmazlovat hezkou slevou ve výši 10% z ceny pobytu, která platí pro všechny pobyty 2 seniorů nad 60 let + 1 dítěte do 12 let. V případě, že s vnoučetem pojede jen sama babička či jen sám dědeček, tedy jen 1 senior nad 60 let a 1 dítě ve věku do 12 let, sleva bude ve výši 15%.

FAMILY s 1 dítětem 0 - 6 let

Další velmi znevýhodněnou kategorií jsou i rodiny s jedním malým dítětem. Tedy 2 dospělí + 1 dítě do 6 let. Pro tyto rodinky jsme připravili naši slevu Family 2 + 1 dítě 0 - 6 let, a to ve výši 10% z ceny pobytu. Tuto slevu lze využít ve všech našich ubytování (Mali Lošinj, Baška Voda a Primošten), u mobilních domů v Bašce Vodě a našich KIDS FRIENDLY bungalovů v Primoštenu je navíc věková hranice posunuta až na 12 let (viz níže). Slevu lze opět kombinovat i s věrnostní a first minute slevou.

FAMILY s 1 dítětem 6 - 12 let

Máte-li už trošku starší dítě (6 - 12 let), určitě velmi oceníte, že jsme pro Vás zvýhodnili dvě naše ubytování slevou ve výši 10% z ceny pobytu, a to u našich oblíbených mobilhomů v Baško Polje a KIDS FRIENDLY bungalovů v Primoštenu. Obě destinace i typy ubytování jsou perfektní pro rodiny s dětmi a určitě nebudete litovat! Pro všechna naše ostatní ubytování (Lošinj - Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS a Primošten - mobilhomy, Safari bungalovy a Safari bungalovy PLUS) jsme pro Vás připravili slevu pro rodiny s jedním dítětem 6 - 12 let ve výši 5%. Obzvláště v kombinaci s například věrnostní či first minute slevou Vás výsledná cena určitě také moc potěší!

FAMILY se 2 dětmi do 12 let

Jste-li mladá rodinka, která se s námi chystá vycestovat ve složení 2 dospělí, 1 dítě do 6 let a 1 dítě do 12 let, získáte od nás opět moc příjemnou výhodu, a to ve formě slevy 5% z ceny ubytování.

U pobytů v mobilhomech v Baško Polje a KIDS FRIENDLY bungalovech je navíc věková hranice dětí opět posunuta. U těchto dvou případů mohou slevy 5% využívat i rodiny, které mají obě dvě děti trochu starší, a to až do 12 let!

 

SPECIÁLNÍ AKCE 2024 

 

FAMILY WEEK 2024 - Speciální týdny pro rodiny s dětmi

V rámci dvou týdnů Family week (1. turnus: 29.6. - 6.7., 2. turnus: 6.7. - 13.7. 2024), které se jako každý rok uskuteční v tolik oblíbeném rodinném kempu Adriatic (Primošten), se Vaše děti mohou těšit na opravdu pestrý a propracovaný program! O ten se každý den v dopoledních a podvečerních hodinách postarají naši animátoři. Vy si zatím můžete pořádně odpočinout a načerpat síly. Jistě Vás i potěší naše 10% sleva na všechny typy ubytování, kterou mohou v rámci této akce využít všechny rodiny s dětmi do 12 let!

Více info viz FAMILY WEEK.

Pobyty pro DVOJICE a JEDNOTLIVCE!

Tato speciální akce vznikla na popud přání a připomínek těch z Vás, kteří byste rádi na dovolenou vycestovali jen se svou drahou polovičkou, kamarádkou/kamarádem či dcerou/synem nebo dokonce úplně sami, avšak platit za celou 4-ůžkovou kapacitu se Vám příliš nezamlouvá...
 
Více informací získáte na Pobyty pro DVOJICE a JEDNOTLIVCE!
 

30% slevy pro RODINY

Pro všechny malé i velké rodiny jsme vytvořili speciální nabídku červnových a zářijových pobytů s 30% slevami ve všech našich destinacích!

Více informací viz 30% slevy pro rodiny

VYBER SI SVŮJ TERMÍN

U nás si termín Vašeho pobytu volíte vy sami! Zvolte si libovolný den Vašeho odjezdu a příjezdu, a to bez jakýchkoliv příplatků po celou sezónu!

Více informací najdete na Vyber si svůj termín.  

 

DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Při úhradě Vámi vybraného pobytu lze uplatnit níže uvedené benefitní poukázky, kupony či šeky od těchto společností: UP Česká republika (poukázky Šek Dovolená, Unišek+, Unišek+FKSP, Cadhoc, GalleryBeta), SODEXO (poukázky Dárkový Pass, Bonus Pass, Holiday Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Cafeteria, ePASS), EDENRED (poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments, Ticket Holiday, e-Ticket), BENEFITY a. s.BENEFIT PLUS. Poukázkami lze uhradit pouze 50 % ceny pobytu.

Poukázky lze uplatnit jen u našich vlastních pobytů: Safari bungalovy a Safari bungalovy PLUS - Mali Lošinj; mobilhome, Safari bungalovy, Safari bungalovy PLUS a KIDS FRIENDLY bungalovy - Primošten; mobilhomy a karavany - Baško Polje. Dárkové poukazy, šeky a kupóny nelze uplatnit u pobytů Last minute a skupinových pobytů a lze je využít jen za předpokladu uzavření Smlouvy o pobytu přímo s naší CA (bez účasti zprostředkovatele).