Čiovo | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd
Celé Chorvatsko má v sobě ukrytou historii, ostrov Čiovo není výjimkou. Čiovo byl vnímán oázou duchovního klidu; díky této době zde najdeme spoustu sakrálních staveb. Můžete navštívit několik kostelů například kostel Panny Marie, kostel sv. Petra či dominikánský klášter sv. Kříže.

Ostrov Čiovo

Malebný ostrov Čiovo leží ve střední Dalmácii velmi blízko historického centra starobylého Trogiru, se kterým je spojen pohyblivým mostem. Ostrov Čiovo má necelých třicet čtverečních kilometrů. Tento "malý, velký" ostrov je místem, kde vaše dovolená může být opravdu všestranná.

Ostrov Čiovo sousedí se dvěma opravdovými perlami Chorvatska, které jsou obě zapsány na seznamu UNESCO – Trogir a Split. Trogiru se také říká "malý" Dubrovník. Vévodí mu mohutná obranná pevnost Kamerlengo a gotická bazilika sv. Vavřince. Split je druhé největší město Chorvatska. Být v jeho blízkosti a nenavštívit jej by byla velká chyba. Diokleciánův palác a pohled na město z jeho zvonice opravdu stojí za návštěvu tohoto města.

Apartmány Čiovo

I tento rok nabízíme apartmány Čiovo, které jsou přímo na pláži. Apartmány jsou pro 2-6 lidí a jsou vhodné pro páry i jako rodinná dovolená s dětmi. Poloha Čiova, příjemné podnebí a překrásné pláže činí z tohoto místa ideální místo pro vaši dovolenou. Apartmány Čiovo naleznete i tento rok v naší nabídce.

 

Nejprodávanější zájezdy