Omiš | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Umístěný v srdci Dalmácie, Omiš představuje dokonalou výchozí destinaci pro objevování zbytku Dalmácie, jejích ostrovů, její hrdé historie, kulturního dědictví a přírodních krás. Prastará římská města Split a Salona jsou vzdálena pouhých půl hodiny jízdy od Omiše. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula a Vis jsou Vám z Omiše nadosah ruky. Četné pláže a zátoky, středomořská flora, bohatá kulturní a gastronomická nabídka, čerstvý vzduch a průzračně modré moře činí Omišskou Riviéru dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají oddech od moderního životního rytmu. Překrásná řeka Cetina a její kaňon, skalnaté krásky pohoří Dinara, Mosor a Babnjaca, prastaré olivové háje a vinohrady i blízké střednědalmatské ostrovy tvoří dohromady prostředí neuvěřitelné krásy. Pro ty, kteří vyznávají aktivní dovolenou, je Omiš vskutku dokonalou destinací. Rafting na řece Cetině, volné lezení, potápění, rybolov, horolezectví, pěší turistika v přírodě, windsurfing, to jsou jen některé z aktivit, které jedinečná Omišská Riviéra nabízí svým návštěvníkům.

UBYTOVÁNÍ OMIŠ

KEMP GALEB

V jednom z nejlepším kempu v Chorvatsku letos nabízíme ubytování v luxusních mobilhomech, ve kterých se může ubytovat až 8 osob. Tyto mobilhomy jsou zcela bezkonkurenční díky své poloze – pouhých pár kroků od pláže, některé z nich přímo na pláži. Všechny mobilhomy jsou plně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením a klimatizací. Venku se můžete posadit s přáteli či rodinou u sklenky vína pod zastřešenou terasou nebo prožít příjemné chvíle ve vířivce, která je součástí mobilhomu Premium a Sunshine Premium Jacuzzi.

WEBKAMERA OMIŠ

Webkamera je umístěna přímo v městečku a lze sledovat online dění i počasí v Omiši. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí Omiše a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře.

Webkamera Omiš

Nejprodávanější zájezdy