Novalja | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Když se řekne Novalja, skoro každý si vybaví ostrov Pag a světoznámou pláž Zrće. Novalja je považována za jedno z nejznámějších míst na ostrově Pag. Leží v zátoce na jihozápadním pobřeží ostrova Pag a je jeho druhým největším městem.

Novalja a její okolí se může pyšnit krásnými oblázkovými či oblázko – písčitými plážemi. Jednou z nejznámějších je již zmíněná pláž Zrće. Je to nejen pláž a hlavní centrum zábavy. Písčitou pláž najdete v kempu Straško, která je vhodná i pro ty nejmenší. Pokud vyhledáváte rušnou večerní zábavu, Novalja je pro vás to pravé. Ne nadarmo se jí přezdívá "chorvatská Ibiza".  Bary, které mají nonstop otevřené, plážové diskotéky a další zábava. Tímto láká Novalja mladé lidi z celé Evropy.

I Novalja se může pochlubit bohatou minulostí. Najdeme zde pozůstatky antických staveb, gotický kostel Matky Boží, který byl přestavěný barokně. Zdejší raritou je ale římský podzemní vodovod, kterému místní říkají Talijanova buža – Italova díra. Z Městského muzea je jeho část zpřístupněna.

Kemp Straško

Krásné pláže, celodenní zábava a místní speciality, to vše vám Novalja může nabídnout. My pro vás máme možnost ubytování v mobilhome ve známém kempu StraškoKemp Straško je kemp mezinárodní úrovně, do jehož výbavy patří mimo jiné obchodní a kulturní centrum. Sportovní vyžití nabízí 11 osvětlených tenisových kurtů se třemi druhy povrchů, pingpongové stoly, dráhy pro minigolf, plážový volejbal a několik hřišť. Kempoví animátoři v kempu Straško mají denně připraven bohatý program, jak pro děti, tak i pro dospělé. V roce 2015 kemp Straško otevřel bazénový komplex. Kemp Straško zkrátka zaručuje, že se na své dovolené rozhodně nebudete nudit. Celý kemp Straško lemuje nejdelší chorvatská pláž (2 km) s výhledem na částečně otevřené moře.

Kemp Straško mobilhome

Ubytování v mobilhome je velice komfortní. Kemp Straško nabízí několik variant ubytování v mobilhome. Záleží, jak daleko chcete od moře být ubytováni. Nabízíme mobilhome Olive, Premium, Adria a Mediteran. Mobilhome je ideálním místem ke strávení vaší rodinné dovolené. 

Nejprodávanější pobyty