Karavany Chorvatsko - Baška Voda | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Karavany Chorvatsko - Baška Voda

Ubytování v karavanech

Karavany jsou německé výroby, jsou určeny až pro 2 - 4 osoby s možností přistýlky. Je rozdělen do 3 částí, kuchyňky s prostorem na stolování, eventuelně přistýlku, manželské dvoulůžko a části s patrovou postelí a úložným prostorem a zastřešené terasy. K vybavení karavanu patří lednice, plynový sporák, rychlovarná konvice, základní potřeby na vaření a stolování, a také TV, DVD přehrávač, HiFi věž. Terasa je vybavení plastovým nábytkem, vhodným i ke stolování, druhou lednicí. Všechny karavany jsou nově vybaveny klimatizací.

Karavany  jsou umístěny pod vysokými borovicemi v kempu Baško Polje*** .  Kemp je vzdálen asi 1,5 km od městečka Baška Voda, 8 km od města Makarska.

 

Vybavení kempu

V kempu je dobré sportovní využití, k dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls. Ke stravování můžete využít buď restauraci v hotelu Alem, kde je i možnost plné penze nebo polopenze, nebo využít služeb plážového baru, který nabízí i večerní zábavu v podobě živé  hudby. Nachází se zde i samoobsluha, pekárna, poštovní i směnárenská služba.

Největší devizou kempu je ale samozřejmě snadný přístup do moře po oblázkových plážích, které jsou vhodné i pro rodiny s nejmenšími dětmi.


Zaujme vás panorama  pohoří Biokovo, kde se nachází národní park, který můžete navštívit v jakémkoli ročním období.

Nejprodávanější pobyty