Baška Voda | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Baška Voda je jedna z nejnavštěvovanějších destinací na Makarské riviéře, i v Chorvatsku vůbec. Vděčí za to jedinečnému charakteru celé oblasti, který dotváří velkolepá scenérie - horský masiv a národní park Biokovo. Baška Voda nabízí celou řadu ubytování, která jsou vhodná ať už jako dovolená pro rodiny s dětmi tak i pro mladé páry.

Dovolená v červenci a srpnu je ve znamení zábavy ve stylu Jadranu. Dovolená v červnu a v září je díky příjemnějším teplotám ideální pro ty starší z Vás a takty, kteří mají rádi svůj klid. V září navíc máte jistotu, že bude stále velice teplé moře.
Dovolená v Baška Voda se nese ve znamení zábavy, o kterou není nouze. Plážové bary s živou hudbou, kavárny, diskotéky, množství obchůdků a stánků se suvenýry, přístav plný výletních lodí a vodních atrakcí. Avšak nejen za zábavou proudí davy turistů; především za nádhernými oblázkovými plážemi, průzračným mořem a dech beroucím výhledem na horský masiv a národní park Biokovo, který lemuje celé pobřeží. Baška Voda je zkrátka ideálním místem pro prožití letní dovolené pro páry i rodiny s dětmi.

Ubytování Baška Voda

Kemp Baško Polje

nabízíme typy ubytování, které uspokojí každého. Pro milovníky kempování nabízíme v rámci kempu Baško Polje ubytování v mobilhome. Prostorný mobilhome nabízí krom jiného vlastní sociální zařízení, klimatizaci a plně vybavenou kuchyni. Vhodné jsou pro rodiny s dětmi nebo manželé či páry hledající ubytování v Bašce Vodě. Velikou popularitu si získává i ubytování v karavanech. Baška Voda je ideální pro všechny typy zákazníků, kteří mají rádi kempování v přírodě a zároveň rádi komfort a zachování kvalitního ubytování. Velice dbáme na to, abychom při udržení kvality ubytování v Bašce Vodě zachovali i cenu, kterou si můžou naši klienti dovolit.

Baška Voda - centrum

Pokud máte rádi destinaci Baška Voda a hledáte spíše komfortní ubytování v centru a zároveň nedaleko od moře, nabízíme ubytování v apartmánech. Apartmány Nikolina jsou velmi prostorné a mají příjemnou polohu nedaleko klidné městské pláže. Klimatizace je u všech apartmánů samozřejmostí. Ideální pro páry i jako rodinná dovolená s dětmi.

Webkamera Baška Voda

Webkamera je umístěna přímo na promenádě a lze sledovat online dění i počasí v Bašce Vodě. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí Baška Voda a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře.

Webkamera Baška Voda

Nejprodávanější pobyty