Safari Bungalovy - nový rozměr dovolené? | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Safari Bungalovy - nový rozměr dovolené?

Safari Bungalovy - nový rozměr dovolené?

Již čtvrtým rokem sklízí u našich klientů obrovský úspěch naše Safari bungalovy. Tento typ ubytování kopíruje aktuální celoevropské trendy v pojetí dovolené, tzv. glamping. Kouzlu spojení pobytu v přírodě a komfortního ubytování podléhá čím dál více lidí a je naprosto pochopitelné z jakého důvodu. Naše Safari bungalovy přesně odpovídají potřebám dnešního turisty – únik z města do přírody, z uzavřených místností na čistý vzduch bez omezeného prostoru, zároveň však bez jakýchkoliv kompromisů co se žádaného pohodlí týče.

Safari bungalov je ve srovnání s ostatními typy kempového ubytování velmi prostorný – jeho rozměry jsou celých 35 m2. V našem Safari bungalovu jsou 2 prostorné ložnice, každá s klasickým pevným dvoulůžkem. V denní části se pak nachází plně vybavená kuchyně s lednicí, sklokeramickou deskou a rychlovarnou konvicí, paletová pohovka, která slouží i jako plnohodnotné lůžko pro 5. osobu, a dostatečný prostor pro stolování. Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou, která zároveň částečně slouží i jako úložný prostor. Velkou část Safari bungalovu tvoří  prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 6 osob. Celý bungalov je laděn do moderního designu a po estetické stránce je opravdu velmi příjemným příbytkem pro dovolenou.

Ve spolupráci se společností Svitap s.r.o., která je jedním z největších specialistů na výrobu plachet a stanů bychom vám rádi přibížili, jak takový náš safari bungalov vypadá. 

Virtuální prohlídka

Tento typ ubytování nabízíme jako jediná cestovní agentura v České republice a to hned ve třech Chorvatských destinacích: 

 

Nabídka Safari Bungalovů