Mali Lošinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Vyhledejte si svoji dovolenou

Malebný Mali Lošinj se svými téměř 7 000 obyvateli patří k těm nejnavštěvovanějším místům v oblasti severního Jadranu. Vzhledem ke svému názvu je Mali Lošinj paradoxně nejen největším městem na ostrově Lošinj a protilehlém ostrově Cres, ale zároveň je i největším městem ze všech ostrovních měst v Chorvatsku.

Oblast je turisty hojně vyhledávána, a to především díky příznivému klimatu ostrova (ostrov je častým útočištěm pro alergiky, astmatiky a další, kteří sem jezdí za ozdravnými pobyty), krásné divoké přírodě s hojnou vegetací a koupání v čistém moři. Není náhodou, že v této oblasti žije velká populace delfínů, kteří, jak je obecně známo, vyhledávají především čistá moře. Bude-li vám tedy štěstí přát, máte velkou šanci, že se s delfíny setkáte na výletech lodí či je zahlédnete z pláže.

Ubytování Mali Lošinj

Mali Lošinj kemp Čikat

Na ostrově Lošinj, konkrétně v kempu Čikat, nabízíme nové moderní ubytování v Safari bungalovech. Tento typ ubytování snoubí krásy ubytování v přírodě a zároveň pohodlí s vlastní vybavenou kuchyní, ledničkou, prostornou terasou a dalšími prvky. Tato dovolená je vhodná pro páry i rodiny s dětmi. Kemp Čikat je situován asi 2 km od města Mali Lošinj. Jedná se o větší kemp, který je rozdělen do několika sekcí. Do vybavení kempu patří  samoobsluha, několik restaurací / kaváren, volejbalové hřiště, dětské hřiště aj. Hlavní novinkou pro naše klienty je bezplatný vstup do Aquapark Čikat. V hlavní sezóně jsou pro děti připraveny animační programy.

Sociální zařízení jsou v tomto kempu na skvělé úrovni a se stálou údržbou. Pláže jsou převážně skalnatého typu s betonovými pláty, ale jsou zde i menší oblázkové pláže – pobyt je tedy vhodný i pro rodiny s malými dětmi. Celý kemp Čikat je umístěn pod vzrostlými borovicemi chránícími před sluncem. Mali Lošinj je ideálním místem pro sportovce – kromě již zmíněných hřišť, se nedaleko kempu Čikat nachází basketbalové hřiště či tenisové kurty. Na své si zde přijdou i cyklisté, kteří si na kole mohou projet prakticky celý ostrov Lošinj a absolvovat tak výlety s nádhernými výhledy z pobřeží ostrova.

Aquapark Čikat pro Klienty zcela ZDARMA

 

 

Apartmány Mali Lošinj

VILA KREDO

Čtyřhvězdičková vila Kredo se nachází přímo na plážové promenádě v kempu Čikat - v zátoce Silver Bay (Srebrna uvala). Hosté ubytovaní ve vile mají k dispozici prostornou terasu s lehátky v dobře udržované zahradě, kde se mohou příjemně vyhřívat na slunci. Dále je k dispozici restaurace Kredo Bar v přední části vily - přímo na plážové promenádě, restaurace Čikat a veškeré sportovní vybavení a programy v kempu.

APARTMÁNY ANTONIETA

Apartmány Antonieta leží v nádherném zálivu Valderke s okouzlujícím výhledem na moře asi 1 km od městečka Mali Lošinj. V zálivu je jen několik desítek apartmánových domů. Panuje zde naprostá pohoda a klid. Nejbližší restaurace, obchody a další rušivé podniky jsou až přímo ve městečku Mali Lošinj (1 km). Právě v jedné z těchto apartmánových vil se nachází naše apartmány.

 

Hotely Mali Lošinj

HOTEL VESPERA 

Čtyřhvězdičkový rodinný hotel je umístěn v nádherném zálivu Sunčana Uvala, cca 50 metrů od oblázkové pláže a v těsné blízkosti přírodní terasovité bílé kamenné pláže. V blízkosti hotelu je také oddělená část pobřeží určená pro vyznavače nudismu. Hotel Vespera byl v roce 2009 kompletně přestavěn a renovován. Hotel patří do sítě hotelů „Kinder hotels“ a má 5 smajlíků. V hotelu se nachází dvoulůžkové pokoje - standard, s možností přistýlky. Hotel také nabízí rodinné šestilůžkové pokoje (family, 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má sociální zařízení a balkon, pro 2 dospělé a 2 děti do 16 let, v každém pokoji možná jedna přistýlka do 12 let).

HOTEL AURORA

Čtyřhvězdičkový luxusní wellness hotel Aurora je umístěn taktéž v nádherném zálivu Sunčana Uvala ve svahu obklopen staletými borovicemi. Hotelovým hostům nabízí špičkový servis s plným komfortem. V roce 2008 byl kompletně přestavěn a renovován. V hotelu Aurora se nachází dvoulůžkové pokoje standard nebo premium s možností přistýlky. Hotel také nabízí pokoje suite s balkonem na mořskou stranu, který se skládá z ložnice, denní místnosti s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let.


Webkamera on-line Mali Lošinj

Webkamera je umístěna přímo na promenádě a lze sledovat online dění i počasí v Mali Lošinj. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Mali Lošinj

Nejprodávanější pobyty