Mali Lošinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Malebný Mali Lošinj se svými téměř 7 000 obyvateli patří k těm nejnavštěvovanějším místům v oblasti severního Jadranu. Vzhledem ke svému názvu je Mali Lošinj paradoxně nejen největším městem na ostrově Lošinj a protilehlém ostrově Cres, ale zároveň je i největším městem ze všech ostrovních měst v Chorvatsku.

Oblast je turisty hojně vyhledávána, a to především díky příznivému klimatu ostrova (ostrov je častým útočištěm pro alergiky, astmatiky a další, kteří sem jezdí za ozdravnými pobyty), krásné divoké přírodě s hojnou vegetací a koupání v čistém moři. Není náhodou, že v této oblasti žije velká populace delfínů, kteří, jak je obecně známo, vyhledávají především čistá moře. Bude-li vám tedy štěstí přát, máte velkou šanci, že se s delfíny setkáte na výletech lodí či je zahlédnete z pláže.

Ubytování Mali Lošinj

Mali Lošinj kemp Čikat

Na ostrově Lošinj, konkrétně v kempu Čikat, nabízíme nové moderní ubytování v Safari bungalovech. Tento typ ubytování snoubí krásy ubytování v přírodě a zároveň pohodlí s vlastní vybavenou kuchyní, ledničkou, prostornou terasou a dalšími prvky. Tato dovolená je vhodná pro páry i rodiny s dětmi. Kemp Čikat je situován asi 2 km od města Mali Lošinj. Jedná se o větší kemp, který je rozdělen do několika sekcí. Do vybavení kempu patří  samoobsluha, několik restaurací / kaváren, volejbalové hřiště, dětské hřiště aj. Hlavní novinkou pro naše klienty je bezplatný vstup do Aquapark Čikat. V hlavní sezóně jsou pro děti připraveny animační programy.

Sociální zařízení jsou v tomto kempu na skvělé úrovni a se stálou údržbou. Pláže jsou převážně skalnatého typu s betonovými pláty, ale jsou zde i menší oblázkové pláže – pobyt je tedy vhodný i pro rodiny s malými dětmi. Celý kemp Čikat je umístěn pod vzrostlými borovicemi chránícími před sluncem. Mali Lošinj je ideálním místem pro sportovce – kromě již zmíněných hřišť, se nedaleko kempu Čikat nachází basketbalové hřiště či tenisové kurty. Na své si zde přijdou i cyklisté, kteří si na kole mohou projet prakticky celý ostrov Lošinj a absolvovat tak výlety s nádhernými výhledy z pobřeží ostrova.

Aquapark Čikat pro Klienty zcela ZDARMA

 

 

Apartmány Mali Lošinj

APARTMÁNY ANTONIETA

Apartmány Antonieta leží v nádherném zálivu Valderke s okouzlujícím výhledem na moře asi 1 km od městečka Mali Lošinj. V zálivu je jen několik desítek apartmánových domů. Panuje zde naprostá pohoda a klid. Nejbližší restaurace, obchody a další rušivé podniky jsou až přímo ve městečku Mali Lošinj (1 km). Právě v jedné z těchto apartmánových vil se nachází naše apartmány.

Webkamera on-line Mali Lošinj

Webkamera je umístěna přímo na promenádě a lze sledovat online dění i počasí v Mali Lošinj. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Mali Lošinj

Nejprodávanější pobyty