Biograd na Moru | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Biograd na Moru je chorvatské město, které najdeme v oblasti Severní Dalmácie. Díky své strategické poloze pro výlety v okolí je oblíbeným letoviskem nejen českých turistů. Biograd na Moru je historicky významné město, v 12. století býval sídelním městem chorvatských panovníků. V současnosti Biograd na Moru láká nejen kompletní turistickou vybaveností a kvalitními službami, ale hlavně několika velkými oblázkovými plážemi, z nichž Dražica se chlubí Modrou vlajkou, kterou získají jen čisté a kvalitní pláže. Z pláží se můžete kochat výhledem na blízké ostrovy Planac a Sv. Katarina.

Nejbližším velkým městem je Zadar, důležité historické i dopravní centrum. Hříchem by bylo nezúčastnit se výletu lodí na vyhlášené Kornatské ostrovy, nebo nezajet se podívat na jedinečné sladké Vranské jezero s ptačí rezervací, eventuálně vychutnat si poklidnou atmosféru rybářského městečka Pakoštane, nebo se projít historickým městem Šibenik.

Kromě relaxace na pláži zde máte možnost využít potápěčské nebo jachtařské školy nebo si zahrát tenis v jednom z největším tenisovém středisku v Severní Dalmácii. Je zde více než 20 tenisových kurtů umístěných ve stínu borovic. I v noci město žije díky diskotékám a různým představením.

Biograd na Moru je také známé jachtařské centrum. Každoročně v říjnu se zde koná lodní přehlídka Biograd Boat Show.

Ubytování Biograd na Moru

Kemp Soline

Naše ubytovací kapacity se nacházejí ve čtyřhvězdičkovém kempu Soline ve stínu borovicového lesa podél oblázko-písčité pláže Soline. Nabízíme mobilhomy a safari bungalovy. Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmiKemp Soline patří mezi největší  a nejlépe vybavené kempy, přízpůsobený i pro invalidy. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města, kam se pohodlně dostanete nově vybudovanou pěší stezkou.

 

Nejprodávanější zájezdy