Safari bungalovy | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Safari bungalovy jsou jedinečným typem kempového ubytování, který CA ATLAS Adria nabízí jako jediná česká cestovní kancelář. U našich klientů mají obrovský úspěch, a to již čtvrtým rokem. Tento typ ubytování totiž kopíruje aktuální celoevropské trendy v pojetí dovolené, tzv. glamping. Jinými slovy - luxusní kempování, je v současné době v oblasti cestovního ruchu absolutní bombou. Kouzlu spojení pobytu v přírodě a komfortního ubytování podléhá čím dál více lidí a je naprosto pochopitelné z jakého důvodu.

Safari bungalov je ve srovnání s ostatními typy kempového ubytování velmi prostorný (35 m2). V Safari bungalovu jsou 2 ložnice, každá s dvoulůžkem, které lze rozdělit i na 2 samostatné postele. V denní části se nachází plně vybavená kuchyně s lednicí a sklokeramickou deskou, dostatečný prostor pro stolování a také paletová pohovka, které zároveň slouží jako plnohodnotné lůžko pro 5. osobu. Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou. Velkou část Safari bungalovu tvoří prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 6 osob. Celý bungalov je laděn do moderního designu a po estetické stránce je opravdu velmi příjemným příbytkem pro dovolenou.

Safari bungalovy máme vystavěny již ve třech kempech:

Mali Lošinj - kemp Čikat

Biograd na Moru - kemp park Soline

Primoštěn - kemp Adriatic

 

Věříme, že i Vás tento netradiční typ ubytování nadchne a zamilujete si glamping stejně jako již tisíce našich klientů.

Nejprodávanější pobyty