Poreč | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Poreč najdeme na západním pobřeží poloostrova Istrie. Je druhým největším městem Istrie hned po 60 Km vzdáleném městě Pula. Můžeme o ní s klidem říci, že je hlavním střediskem cestovního ruchu na Istrii.

Pláže v Poreči jsou velmi rozmanité. Najdeme zde přírodní kamenité pláže s travnatými plochami, které jsou velmi příjemné při slunění nebo oblázkové či štěrkové, které milují děti na stavění věží. Většina porečských pláží je oceněna Modrou vlajkou.

Poreč kulturní dědictví Istrie

Na své si přijdou i milovníci historie. Jedním z hlavních lákadel je Eufraziova bazilika, která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Můžete zde obdivovat byzantské stavitelství, nádherné mozaiky. Tato perla památek stojí určitě za Vaši návštěvu. Za zmínku určitě stojí i náměstí Marafor se zbytky Neptunova a Martova chrámu.

Poreč vám kromě krásných památek nabídne i mnoho jiných aktivit. Můžete okusit potápění, jízdu na koni, vodní lyže či jiné sporty. Toto město se vám postará i o večerní zábavu. V létě se zde koná několik mezinárodních hudebních festivalů, koncerty. Pánové mohou navštívit některé ze sportovních utkání.

Ubytování Poreč

Poreč je místo, které svou historii, kulturou a prostředím upoutá snad každého. Můžeme říci že stojí za to jej navštívit. Aby jste i vy mohli "ochutnat" tuto atmosféru, nabídneme vám ubytování v mobilhome či karavanech ve dvou střediscích Bijela Uvala či Zelena Laguna

Kemp Bijela Uvala

Čtyřhvězdičkový kemp Bijela Uvala patří do světoznámého letoviska ZELENA LAGUNA, 3 km jižně od malebného města Poreč. Jeden z nejluxusnějších kempů Evropy, který je opakovaně oceňován v celoevropské soutěži Kemp roku. V tomto luxusním kempu nabízíme mobilní domy a karavany.

Kemp Zelena Laguna

Kemp se nachází v celku stejnojmenného turistického komplexu, jehož sportovní, zábavná i gastronomická nabídka je jednou z nejkompletnějších na Jadranu. V této krásné destinaci si můžete z naší nabídky vybrat z více druhů mobilních domů.

Nejprodávanější pobyty