Kemp Straško mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou
Omlouváme se, ale Vámi hledané období dovolené u nás nenajdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Mobilhome nabízí ubytování pro 4 dospělé osoby + 2 děti do 12ti let. V mobilhome je standardem klimatizace a vlastní sociální zařízení – sprchový kout, WC, umyvadlo, dvě oddělené ložnice. V mobilhome je také poměrně velká obytná místnost s prostorem se zařízenou kuchyňskou linkou, kávovarem, jídelním koutem a TV sat. Součástí mobilhomu je i prostorná krytá terasa, kde si perfektně vychutnáte večery na své dovolené v kempu Straško. 

  • Mobilhome 32 m² Premium - modrá zóna (od druhé řady)

  • Mobilhome 32 m² Adria - oranžová zóna, v blízkosti kulturního a sportovního centra (taktéž od druhé řady)

  • Mobilhome 34 m² Mediteran - světle fialová zóna, soukromé WiFi, v blízkosti kulturního a sportovního centra 

 

Fotky a ceny pro: mobilhome. Jak se Vám líbí?

Kemp Straško

Čtyřhvězdičkový kemp Straško se rozprostírá ve stínu borovic přímo na pláži. Od města Novalja je vzdálen cca 1 km. Celý kemp Straško lemuje nejdelší chorvatská pláž (2 km) s výhledem na částečně otevřené moře. Oblázky a pozvolný přístup do moře vytváří ideální podmínky i pro rodiny s malými dětmi. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou typických chorvatských jídel a mořských specialit. Dále je v kempu pizzerie, pivnice, dva obchody, pekárny. V kempu Straško si také můžete vypůjčit jízdní kola, skútry či šlapadla.

Sportovní vyžití v kempu Straško

Sportovní aktivity v kempu: osvětlené tenisové kurty, volejbalové hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis, fitness, aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů.

Část kempu je vyhrazena pro nudisty. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací.

Nejprodávanější pobyty