Kemp Straško mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Mobilhome nabízí ubytování pro 4 dospělé osoby + 2 děti do 12ti let. V mobilhome je standardem klimatizace a vlastní sociální zařízení – sprchový kout, WC, umyvadlo, dvě oddělené ložnice. V mobilhome je také poměrně velká obytná místnost s prostorem se zařízenou kuchyňskou linkou, kávovarem, jídelním koutem a TV sat. Součástí mobilhomu je i prostorná krytá terasa, kde si perfektně vychutnáte večery na své dovolené v kempu Straško. 

  • Mobilhome 32 m2 Premium - premium zóna (od druhé řady)
  • Mobilhome 32 m2 Premium Lux - v blízkosti kulturního a sportovního centra (taktéž od druhé řady)
  • Mobilhome 32m2 Gold plus - gold zóna (od šesté řady)

 

Fotky a ceny pro: mobilhome. Jak se Vám líbí?

Kemp Straško

Čtyřhvězdičkový kemp Straško se rozprostírá ve stínu borovic přímo na pláži. Od města Novalja je vzdálen cca 1 km. Celý kemp Straško lemuje nejdelší chorvatská pláž (2 km) s výhledem na částečně otevřené moře. Oblázky a pozvolný přístup do moře vytváří ideální podmínky i pro rodiny s malými dětmi. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou typických chorvatských jídel a mořských specialit. Dále je v kempu pizzerie, pivnice, dva obchody, pekárny. V kempu Straško si také můžete vypůjčit jízdní kola, skútry či šlapadla.

Sportovní vyžití v kempu Straško

Sportovní aktivity v kempu: osvětlené tenisové kurty, volejbalové hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis, fitness, aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů.

Část kempu je vyhrazena pro nudisty. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací.

Nejprodávanější zájezdy