Mobilheim Chorvatsko | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Mobilhome nebo také mobilheim je jedním z nejpopulárnějších typů ubytování v Chorvatsku. I když v češtině existuje výraz „mobilní dům“, příliš se nepoužívá a převzal se výraz mobilhome z angličtiny nebo také mobilheim z němčiny.

Mobilhomy / mobilheimy  se vyznačuje velkým komfortem a prostorem, který zaručuje skvělou dovolenou u moře. Toto ubytování je vybaveno klimatizací, sociálním zařízením, kuchyní, dvěma ložnicemi a v také prostornou krytou terasou.
Ubytování v mobilheim je zárukou toho, že budete v přírodě v blízkosti moře a přitom si zachováte dostatečný luxus, na který jste zvyklí.

Mobilheimy v Chorvatsku

Mobilheimy / Mobilhomy v Chorvatsku jsou naší parketou a proto nabízíme velké množství destinací na Jadranu, které uspokojí snad každého i nejnáročnějšího klienta. Pokud budeme logicky postupovat od jihu, tak v Dalmácii nabízíme mobilheimy v Bašce Vodě. Nedaleko se nachází krásné městečko Omiš a kemp Galeb s písečnou pláží. Pokud zůstaneme ještě chvíli v jižní Dalmácii, můžete objevovat krásu historického města Primošten, který byl i oceněn jako nejhezčí město Evropy. Necelé dva kilometry od města Primošten se nachází kemp Adriatic a naše mobilheimy, které leží necelých 70 metrů od moře.  

Severněji v Dalmácii leží u města Šibeník, velice populární kemp Solaris a krásné a moderní mobilheimy. Kemp Jezera Village se nachází v jihovýchodní části ostrova Murter a je vzdálen cca 3 km od městečka Tisno a i zde nabízíme tři typy mobihomů.

Tímto rychlým exkurzem jsme se dostali až na sever Chorvatska na velice oblíbenou část Jadranu – Istrii. Zde naleznete mobilheimy v těsné blízkosti oblíbeného města Poreč v kempech Zelena Laguna a Bijela Uvala.

Nejprodávanější pobyty