Kemp Čikat Mali Lošinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace
Vyhledejte si svoji dovolenou

Safari bungalovy

Trend budoucnosti, to jsou safari stany a safari bungalovy. Tato alternativa ubytování je synonymem luxusní dovolené v přírodě. Kemp Čikat navíc nabízí skvělé podmínky pro strávení dovolené se svým partnerem i pro rodiny s dětmi. Glamping, neboli luxusní kempování, je v současné době v oblasti cestovního ruchu absolutní bombou. Kouzlu spojení pobytu v přírodě a komfortního ubytování podléhá čím dál více lidí a je naprosto pochopitelné z jakého důvodu.

Unikněte do přírody z uzavřených místností na čistý vzduch, zároveň však bez jakýchkoliv kompromisů co se týče očekávaného pohodlí. 

Safari bungalovy jsou velice prostorné s rozměry přes 35 . V Safari bungalovech najdete 2 prostorné ložnice s pohodlnými postelemi a kvalitními matracemi. V obyvacím pokoji se nachází plně vybavená kuchyně s lednicí, sklokeramickou deskou a rychlovarnou konvicí a dostatečný prostor pro stolování.
 
Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou, která je i úložným prostorem. Velkou část Safari bungalovu tvoří  prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 6 osob. Celý bungalov je laděn do moderního designu a po estetické stránce je opravdu skvělou alaternativou ubytování v kempu Čikat u městečka Mali Lošinj
 

Mali Lošinj kemp Čikat

Na ostrově Lošinj, nabízíme nové moderní ubytování v Safari bungalovech. Safari bungalovy jsou propojením ubytování v přírodě a zároveň pohodlí s vlastní vybavenou kuchyní, ledničkou, prostornou terasou a dalšími prvky. Dovolená v kempu Čikat je tak vhodná pro páry i rodiny s dětmi. Kemp Čikat je situován cca 2 Km od města Mali Lošinj

Vybavení kempu Čikat

Jedná se o čtyřhvězdičkový kemp, který je rozdělen do několika sekcí. Do vybavení kempu patří  samoobsluha, několik restaurací / kaváren, volejbalové hřiště, dětské hřiště a mnoho dalšího, co takovýto luxusní kemp v Chorvatsku může nabídnout.
Sociální zařízení jsou v tomto kempu na skvělé úrovni a se stálou údržbou. Pláže jsou převážně skalnatého typu s betonovými pláty, ale jsou zde i menší oblázkové pláže, dovolenou si tak užijí rodiny s malými dětmi. Celý kemp Čikat je umístěn pod vzrostlými borovicemi chránícími před sluncem, takže i při tropických chorvatských vedrech budete mít stinný prostor, kde se můžete schovat. 
 
Mali Lošinj je ideálním místem pro sportovce. Kromě již zmíněných hřišť, se nedaleko kempu Čikat nachází basketbalové hřiště či tenisové kurty. Na své si zde přijdou i cyklisté, kteří si na kole mohou projet prakticky celý ostrov Lošinj a absolvovat tak výlety s nádhernými výhledy z pobřeží ostrova.

Aquapark Čikat

Hlavní novinkou pro naše klienty je bezplatný vstup do Aquapark Čikat. V hlavní sezóně jsou pro děti připraveny animační programy. 

 

Webkamera Mali Lošinj

Webkamera je umístěna přímo na promenádě a lze sledovat online dění i počasí v Mali Lošinj, v městečku vzdáleném necelé 2 km. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Mali Lošinj

 

Nejprodávanější pobyty