Apartmány Mali Lošinj | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Apartmány jsou skvělou alternativou ubytování v městě Mali Lošinj. Nabízíme ubytování pro páry, rodiny s dětmi i větší skupiny.

Kemp Čikat - Vila Kredo

V kemp Čikat nabízíme ubytování v apartmánech i pokojích v čtyřhvězdičkové vile Kredo. Přímo na plážové proměnádě naleznete restauraci Kredo Bar. Hosté ubytovaní ve vile mají k dispozici prostornou terasu s lehátky v dobře udržované zahradě, kde se mohou příjemně vyhřívat na slunci. Ubytování ve vile Kredo nabízí krásné apartmány a pokoje. Vybere si opravdu každý, kdo hledá komfortní ubytování v blízkosti krásných pláží. 

Apartmány Antonieta

Mezi městečky Mali Lošinj a Veli Lošinj se nachází oblast a krásný záliv Valdarke. Apartmány v této klidné oblasti mají krásný výhled na moře. Jsou situovány cca 1 km od města Mali Lošinj. Tato oblast se vyznačuje naprostým klidem a pohodou. Tyto apartmány jsou skvělé pro páry, které hledají úplný klid a soukromí. Apartmány Antonieta se skládají z dvou oddělených apartmánů blízko sebe. Toto místo je tedy vhodné například i pro dovolenou s přáteli či s teenagery, kteří chtějí mít vlastní soukromí. 

Apartmány Sv. Martin

Krásná zátoka Sv. Martin se nachází ve východní části městečka Mali Lošinj. V zátoce se nachází stejnojmenná pláž a malý přístav pro místní rybáře. V historii byla zátoka Sv. Martin rybářskou osadou. Jsou zde zachovány tradiční rybářské konoby se skvělým jídlem a starými usedlíky. Čas zde jde opravdu "o něco pomaleji". Cca 10 minut pěšky je promenáda městečka Mali Lošinj, kde se dostane zpět do víru dění se všemi možnostmi nákupů a restaurací. Skvělá poloha apartmánů a klid jsou hlavní předností této oblasti. Apartmány jsou příjemně izolovány od hlavního centra dění, turisté zde tak najdou opravdový dovolenkový klid. 

Nejprodávanější zájezdy