Ubytování - Chorvatsko: mobilhome, chatky, karavany, stany, bungalovy | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více

Ubytování - Chorvatsko: mobilhome, chatky, karavany, stany, bungalovy

I letos pro Vás Atlas Adria připravila pestrý výběr typů ubytování v Chorvatsku. Jistě potěšíme ty z Vás, kteří upřednostňují ubytování v Chorvatsku v přírodě, ale i ty, kteří vyžadují "pevné zdi" apartmánu či hotelu.

Ubytování Chorvatsko

Z kemových ubytovacích kapacit Vám rádi nabídneme mobilhome, safari bungalovy, karavany, chatky, stany či bungalovy:

Ubytování - mobilhome Chorvatsko

Plný komfort a přesto v přírodě to je lákavá představa a ubytování v mobilhome vám tuto představu vyplní. Jste - li příznivci kempování na nejvyšší úrovni, určitě víte jaký komfort nabízejí mobilhomy. Vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaleta, kuchyň s plynovým vařičem, příbory a nádobím, mikrovlnka, pohodlné posezení vevnitř v obývacím pokoji při nepřízni počasí a prostorná terasa s pohodlným zahradním nábytkem. Samozřejmostí jsou také oddělené ložnice s ložním prádlem vždy v ceně. Pokud si představíte takovýto komfort a k tomu čerstvý vzduch, blízkost k moři a klid kempu, kde rostou velké borovice je jasné, že takováto představa slibuje skvlěou dovolenou v Chorvatsku, co myslíte?

Krom vlastních kapacit nabízíme i mobilhomy partnerů z Chorvatska. Projděte si přehledný výpis destinací Chorvatska, kde můžete strávit dovolenou v mobilhomu.

Mobilhome - Baška Voda 

Mobilhome - Primošten

Mobilhome - Novalja

Mobilhome - Poreč

Mobilhome - Biograd na Moru

Mobilhome - Šibenik 

Mobilhome - Murter

Mobilhome - Vrsar

Mobilhome - Rovinj

Mobilhome - Bale

Mobilhome - Omiš

 

Ubytování Safari bungalovy / Glamping Tents

Tento typ ubytování kopíruje aktuální celoevropské trendy v pojetí dovolené, tzv. glamping. Jinými slovy luxusní kempování je v současné době v oblasti cestovního ruchu absolutní bombou. Kouzlu spojení pobytu v přírodě a komfortního ubytování podléhá čím dál více lidí a je naprosto pochopitelné z jakého důvodu. Naše Safari bungalovy přesně odpovídají potřebám dnešního turisty – únik z města do přírody, z uzavřených místností na čistý vzduch bez omezeného prostoru, zároveň však bez jakýchkoliv kompromisů, co se žádaného pohodlí týče.

Safari bungalov je ve srovnání s ostatními typy kempového ubytování velmi prostorný – jeho rozměry jsou téměř 40m2. V našem Safari bungalovu jsou 2 prostorné ložnice, každá s klasickým pevným dvoulůžkem. V denní části se pak nachází plně vybavená kuchyně s lednicí, sklokeramickou deskou a rychlovarnou konvicí a dostatečný prostor pro stolování. Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou, která zároveň částečně slouží i jako úložný prostor. Velkou část Safari bungalovu tvoří prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 6 osob. Celý bungalov je laděn do moderního designu a po estetické stránce je opravdu velmi příjemným příbytkem pro dovolenou.

Ubytování - karavany

Karavan má oddělené prostory a zastřešenou terasu. Kuchyňka v karavanu je vybavena lednicí, sporákem, rychlovarnou konvicí a základními potřebami na vaření a stolování. Terasa je vybavena plastovým nábytkem pro stolování, druhou lednicí a úložnými prostory. Karavany jsou vybaveny i klimatizací. 

Klimatizované karavany - Baško Polje

Karavany - Primošten

Ubytování - chatky

Chatky - Pakoštane

 

 

Ubytování - stany

Stany - Baško polje

Ubytování - bungalovy

Bungalovy - Baško Polje

Ubytování - apartmány

Apartmány - Baška Voda

Apartmány - Pakoštane

Apartmány - Primošten

Apartmány - Promajna

Apartmány - Čiovo

Apartmány - Mali Lošinj (vila Kredo)