Speciální týden s kurzy angličtiny a focením! | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Aktuální informace pro klienty více

Speciální týden s kurzy angličtiny a focením!

V kempu Baško Polje (Baška Voda) zažijete v týdnu od 4.7. do 11.7. opravdu neobvyklou dovolenou...

Nejenže si užijete moře, pláží a sluníčka, ale Váš pobyt bude navíc zpestřen výukou angličtiny přímo v kempu a přítomností profi fotografky!

Angličtina pro všechny

Každý den bude v kempu či na pláži probíhat kurz angličtiny, kterého se můžou ZDARMA zúčastnit všichni naši klienti - bez rozdílu věku i úrovně angličtiny. Kurzy budou totiž rozděleny na skupinky - začátečníky a pokročilejší. Náš zkušený lektor Jan Svoboda se postará o to, aby byl program přizpůsoben opravdu všem a vy si z Chorvatska přivezli nejen krásné opálení, ale také nějaké ty vědomosti:)  
 
 Lektor Jan Svoboda:
  • Absolvent Masarykovy univerzity (specializace: Základní a jazykové školy)
  • 3 roky působí jako lektor firemních a individuálních kurzů angličtiny
  • aktuálně učí 1. rokem na Moravském gymnáziu v Brně 

Profi fotky od moře

A to není všechno! Nejsme přece žádní troškaři. A proto jsme pro Vás navíc v tomto týdnu připravili možnost focení s profi fotografkou! Ta se postará zase o to, aby měl každý z Vás opravdu pěkné fotky od moře. Zda si zapózujete na pláži při západu slunce či Vám fotografka pořídí akční fotku v moři, to záleží jen na Vás. Vouchery na půlhodinkové focení ZDARMA obdrží každý klient (resp. 1 Smlouva o zájezdu = 1 voucher) s pobytem v Baško Polje či v Baška Vodě v termínu 4.7. - 11.7. 2015.
 
Ubytování si můžete vybrat z pěti typů ubytování dle vlastních preferencí - mobilhomu, karavanu, bungalovu, apartmánu či stanu.
 
 
Tak jak se těšíte na chorvatskou "školu v přírodě"? A na to, že budete mít opravdu krásnou památku na Vaši letošní dovolenou?:)
 
Své rezervace na pobyt v tomto speciálním týdnu můžete provést pomocí obj. formuláře, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz či telefonicky na 542 221 656. Také můžete využít náš chat. 
 
Budeme se na Vás těšit.