Pro skupiny | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • 28.09. - 30.09. ZAVŘENO více
Pro skupiny
Pro skupiny

Pro skupiny

Organizujete školní pobyt pro své žáky či studenty? Plánujete uspořádat dětský tábor či sportovní kurz u moře? Nebo jste prostě jen parta kamarádů, kteří se domluvili na společné letní dovolené? V tom případě je tato speciální nabídka skupinových pobytů pro kolektivy od 16ti osob určena právě pro vás!

Kompletní popis, ceníky a další informace o skupinových pobytech 2022 můžete najít ve fotogalerii.

Výhody skupinového pobytu

 • First minute 13% z ceny ubytování do 30.11.2021
 • First minute 10% z ceny ubytování do 31.01.2022
 • Osoby ZDARMA (viz tabulka pod ceníkem)
 • Finanční odměna pro organizátora skupinového pobytu 1 800 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Příspěvek na stravu pro pedagogický dozor 1 000 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Jedno dítě do 6ti let na jednu ubytovací jednotku ZDARMA při minimálně dvou plně platících osob
 • Výhody pro skupiny již od 16ti platících osob
 • Možnost stravování

Destinace skupinových pobytů

Tato speciální nabídka pro skupinové pobyty se vztahuje na tyto lokality:

Mali Lošinj  – autokemp Čikat - safari bungalovy (celková kapacita až 100 osob + 7 přistýlek - 20 jednotek)

Baška Voda - autokemp Baško Polje – mobilhomy / karavany (celková kapacita až 88 osob / 15 osob)

Primošten - autokemp Adriatic - mobilhomy / safari bungalovy  (celková kapacita až 16 osob / 50 osob)
 

Ubytovací objekty

Mobilní domy, Safari bungalovy, karavany jsou čtyřlůžkové se dvěma ložnicemi

Na 4 platící osoby připadá vždy jedna ubytovací jednotka. V případě Safari bungalovů (Mali Lošinj, Primošten) je možné obsadit všechny ubytovací jednotky i pěti osobami (5. osoba má plnohodnotné lůžko v denní místnosti). V tomto případě má skupina nárok na slevu ve výši 5% z ceny ubytování (slevu nelze uplatnit, pokud se jedná o případ, kdy je naplněna naše maximální ubytovací kapacita v daném kempu a obsazení pěti osobami je tak dáno pouze situací, že již není volná další ubytovací jednotka). V případě skupiny, která je ubytována v různých typech ubytování (jedná se především o Primošten – kemp Adriatic, kde máme umístěny nejen Safari bungalovy, ale i mobilhomy), má nárok na slevu 5% pouze ta část účastníků, která je ubytována v Safari bungalovech.

V případě neúplného obsazení poslední ubytovací jednotky zůstane celá k dispozici objednavateli pobytu, avšak to jej neopravňuje k „doobsazení“ volných lůžek jinými osobami neuvedenými v seznamu účastníků.

Karavany a Safari bungalovy nemají k dispozici vlastní WC a vodu – využívají se společná kempová sociální zařízení.

Klimatizací jsou vybaveny mobilní domy (Baško Polje, Primošten) a karavany (Baško Polje). Safari bungalovy (Mali Lošinj, Primošten) však disponují stojanovým ventilátorem.

BONUSOVÉ UBYTOVÁNÍ PRO PEDAGOGICKÝ DOZOR

U skupinových pobytů mají „osoby zdarma“ (pedagogové) vždy nárok na jednu čtyřlůžkovou kapacitu na každé 3 osoby zdarma (tedy např. při celkovém počtu 1-3 osob zdarma – jedna 4-lůžková kapacita, při celkovém počtu 4-6 osob zdarma – dvě 4-lůžkové kapacity atd.) V kempu Adriatic (Primošten) mají tyto osoby nárok na ubytování v Safari bungalovech.

STORNO PODMÍNKY PŘI ZMĚNĚ POČTU ÚČASTNÍKŮ

Objednavatel pobytu je povinen nejpozději 6 týdnů před termínem zahájení pobytu upřesnit cestovní agentuře finální počet platících účastníků. V případě, že se finální počet účastníků liší od původního (objednaného) počtu účastníků o maximálně 5 osob (včetně), nebude objednavateli skupinového pobytu započítán žádný poplatek za odstoupení od smlouvy (viz Všeobecné smluvní podmínky, odst. IV.) V případě, že se však finální počet účastníků liší od původního objednaného počtu účastníků o více jak 5 osob, vztahují se na tyto další odhlášené osoby standardní smluvní podmínky o odstoupení od smlouvy o pobytu ze strany zákazníka – viz Všeobecné smluvní podmínky, odst. IV. Na průběžné odhlašování osob během v období více jak 6 týdnů se žádné poplatky za odstoupení od smlouvy o pobytu nevztahují a objednavateli skupinového pobytu nebude kalkulován žádný poplatek za odstoupení od smlouvy ani v případě odhlášení více jak 5ti osob.

Autobusová doprava*

Doprava z Brna (včetně chorvatské dálnice):

Primošten: 2 400 Kč / platící osoba

Baška Voda: 2 550 Kč / platící osoba

Mali Lošinj: 2 650 Kč / platící osoba

výše uvedené ceny platí při min. obsazením 37 platících osob

*Od roku 2021, kdy jsme se stali cestovní agenturou, již neorganizujeme autobusové zájezdy, tedy nezajišťujeme vlastní autobusovou dopravu. Rádi bychom Vám však pro zajištění cesty do našich kempů doporučili naši dlouhodobě partnerskou dopravní společnost Husták s.r.o., se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Výše uvedené ceny jsou platné při odjezdu z Brna, dopravce však samozřejmě zajistí odjezd autobusu odkudkoliv z ČR či SR (ceny přistavení mimo Brno budou kalkulovány individuálně - na základě Vaší poptávky). V případě Vašeho zájmu o spolupráci s Husták s.r.o. Vám rádi v rámci našich služeb pomůžeme s komunikací mezi Vámi a dopravcem.

Slevy a příplatky

Sleva:

13 % - FIRST MINUTE - při úhradě zálohy ve výši 50% do 30. 11. 2021

10 % - FIRST MINUTE - při úhradě zálohy ve výši 50% do 31. 01. 2022

5% - sleva při obsazení Safari bungalovů po 5ti osobách (viz odstavec Ubytovací objekty)                                        

Povinný příplatek:

Pobytová taxa:

0 - 12let + ZTPP - ZDARMA

12 - 18 let - 150 Kč / os. / 7 nocí

nad 18 let – 300 Kč / os. / 7 nocí

Alternativní příplatek:

 • 55% z ceny ubytování – přistýlka v karavanech v Baško Polje, přistýlka (pro 6. osobu) v Safari bungalovech – Mali Lošinj
 • 50% z ceny ubytování – neobsazené lůžko (nevztahuje se na poslední kapacitu – viz výše)
 • parkovné bus – 400 Kč / noc 
 • parkovné auto – 80 Kč / noc
 • přistavení autobusu mimo Brno - individuální cenová kalkulace