30 - 40% slevy PRO RODINY | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

30 - 40% slevy PRO RODINY

Letos jistě velmi potěšíme i rodiny s dětmi - a to ať už jste rodinka třeba jen o dvou členech nebo naopak rodina velmi početná (třeba s až čtyřmi ratolestmi). Pro všechny typy a velikosti rodin jsme vytvořili tuto speciální nabídku červnových a zářijových pobytů s 30 - 40% slevami! 

K Vašemu milovanému Jadranu se tak můžete s celou Vaší rodinou podívat i v takto ne zcela snadných časech... I když jste možná už i uvažovali, že si zkrátka pro tentokrát budete muset letní dovolenou odříct, zkuste celou situaci ještě jednou přehodnotit při pohledu na tuto naši nabídku :-) Ceny jsou totiž v rámci této rodinné akce neskutečně nízké! Posuďte sami!

*Mobilní domy je možno obsadit max. 5 osobami. V případě 6 osob (tedy 2 dospělí + 4 děti) lze využít tedy pouze Safari Bungalovy či Safari Bungalovy PLUS, přičemž 6. osoba je bez nároku na lůžko (možno využít zapůjčení dětské postýlky).
 
Pozn.: Dítě = dítě do 0 - 12 let (11,99), starší děti jsou v rámci kalkulace považovány za "dospělé".
 
V ceně: ubytování na 7 nocí/celá rodina, služby delegáta, poplatek za el. a vodu, registrační poplatek (s výjimkou Primoštenu), u mobilhomů klimatizace, u Safari bungalovu PLUS - kávovar, el. gril, výdejník chlazené / horké vody (barel 19 l), opalovací lehátko.
 
Povinné příplatky: závěrečný úklid - 1 000 Kč / mobilhome (Primošten), 850 Kč / Safari bungalov, pobytová taxa - Mali Lošinj, Baško Polje: 30 Kč / os. 12 – 18 let / noc; 50 Kč / os. nad 18 let / noc, pobytová taxa - Primošten: 4 Kn / os. 12 – 18 let / noc; 8 Kn / os. nad 18 let / noc (úhrada na místě), registrační poplatek - Primošten: 7 Kn / jednorázový poplatek - všechny osoby; 100 Kč / parkovné / noc (neplatí pro Mali Lošinj).
 
Alternativní příplatky: výběr konkrétní kapacity - 1 500 Kč, závěrečný úklid - 1 000 Kč / mobilhome (Baško Polje); 500 Kč / dřívější check-in, 100 Kč / noc - mobilní klimatizace (safari bungalov PLUS Mali Lošinj), 250 Kč / noc - domácí mazlíček.
 
Pozn.: Akci již nelze kombinovat s dalšími slevami či akcemi.