Speciální akce pro rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2018

Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2018

Myslíme i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás opětovně připravili speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos opět v kempu Baško Polje a také v kempu Cuka v Pakoštane. V rámci celkem tří týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti každý den, o který se postarají naši animátoři. Pro děti budou připraveny ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, sportovní hry, karneval či stezku odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE: Pakoštane – kemp Cuka, Baška Voda - kemp Baško Polje
KDY: Pakoštane: 7.7. – 14.7. a 14.7. - 21.7. 2018; Baško Polje: 11.8. - 18.8. 2018
TYP UBYTOVÁNÍ: chatky (Pakoštane), mobilhomy, karavany, stany (Baško Polje)

Výhody akce pro rodiny s dětmi:

1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko), 2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20 %! (z ceny ubytování)

Každodenní program pro děti:

Každé ráno a pozdní odpoledne bude pro děti připraven pestrý program plný her, tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit, o který se s radostí postarají naši animátoři!
Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas. 

Své rezervace můžete provést na tel.542221656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!