Speciální akce pro rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Aktuální informace pro klienty více

Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2020

Myslíme opět i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás připravili již tradiční speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos se budou oba dva týdny Family week konat v kempu Soline v Biogradu na Moru, kde je pro Vás připraveno celkem 12 safari bungalovů, z nichž 4 jsou na míru ušité rodinám s dětmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy. V rámci těchto týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti, o který se  každý den v dopoledních a podvečerních hodinách postarají naši animátoři, a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE: Biograd na Moru - kemp park Soline

KDY: 1. turnus: 11.7. - 18.7.  2020

         2. turnus: 15.8. - 22.8. 2020

 TYP UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

Výhody Family week:

  • 1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko), 2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20 %! (z ceny ubytování)
  • Každodenní program pro děti: Každé ráno a pozdní odpoledne bude pro děti připraven pestrý program plný her, tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit, o který se s radostí postarají naši animátoři!
  • Místem konání je Biograd na Moru - kemp Soline, kde máme v bezprostřední blízkosti od ubytování vytvořený prostor jen a jen pro děti (trampolína, houpací síť, dětský domek plný hraček, pískoviště a další). Vaše děti tak mají neustále o zábavu postaráno


Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu/o pobytu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas. 

Své rezervace můžete provést na tel. 542 221 656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!