Speciální akce pro rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba dnech 15.10. - 17.10. 2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2019

Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2019

Myslíme i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás opětovně připravili speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos nově v kempu Soline v Biogradu na Moru, kde máme umístěny naše oblíbené Safari bungalovy a také speciální Safari bungalovy, které byly navrženy přímo pro rodiny s dětmi - tzv. KIDS FRIENDLY Safari bungalovy. V rámci celkem dvou týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti každý den, o který se postarají naši animátoři. Pro děti budou připraveny ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, sportovní hry, karneval či stezku odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE: Biograd na Moru - kemp park Soline
KDY: 13.7. - 20.7. a 17.8. - 24.8. 2019
TYP UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

Výhody akce pro rodiny s dětmi:

1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko), 2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20 %! (z ceny ubytování)

Každodenní program pro děti:

Každé ráno a pozdní odpoledne bude pro děti připraven pestrý program plný her, tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit, o který se s radostí postarají naši animátoři!


Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu/o pobytu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas. 

Své rezervace můžete provést na tel. 542 221 656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!