Bad Kleinkirchheim | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Dne 4.3.2019 otevřeno do 15 hodin více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Malebné městečko Bad Kleinkirchheim je ideální kombinací oblíbeného lyžařského střediska a lázeňského města. Bad Kleinkirchheim leží na jihu Rakouska, v oblasti Korutany a je známé jako lyžařská oblast s nejvíce slunečnými dny za rok.

Lyžovat je možné na 103 km perfektně upravených sjedovkách, které jsou určeny jak pro děti a začínající lyžaře, tak pro náročnější a zkušenější lyžaře, včetně sjezdovky Světového poháru ve sjezdovém lyžování, pojmenované po rakouském olympijském vítězi Franzi Klammerovi. Skipassy jsou platné i v blízkém středisku St. Oswald, které je spojeno s Bad Kleinkirchheim lanovkami, nebo můžete využít skibusu, který je zdarma v rámci koupeného skipasu.

Ve středisku Bad Kleinkirchheim / St. Oswald si můžete vybrat ze všech typů ubytování, od 4 hvězdičkových hotelů s termálním bazénem, přes penziony až po apartmány, které jsou blíž termálním lázním, ležících cca 50 m od lanovky (Apartmánové domy u lázní) nebo apartmány ležící přímo na svahu (Apartmány u sjezdovky), všechny postavené v alpském stylu uprostřed překrásné horské přírody.

Po náročném dni na lyžích je ideální využít možnosti relaxovat v místních termálních lázních. V blízkosti sjezdovek se nacházejí dvoje termální lázně, St. Kathrein a Römer Bad. Římské lázně Römer Bad byly v roce 2007 rekonstruovány renomovaným architektonickým studiem ze Stuttgartu, které se například podílelo na plánech Olympijského Stadionu v Mnichově. Na 3 podlažích se nachází 13 saun nejrůznějšího typu s výhledem na sjezdovky Světového poháru.

Lázně Bad Kleinkirchheim

Lázně Bad Kleinkirchheim vám nabízejí všechny moderní vymoženosti, lyžařské bary, pizzérii, restaurace, kde si pochutnáte na výborné domácí kuchyni, až po banky, poštu, v neposlední řadě i supermarkety a obchody se sportovním vybavením, pro případ, že jste si nějakou důležitou součást zapomněli doma.

Ale hlavně je vše dostupné, aniž musíte celý pobyt nastartovat vaše auto. Bad Kleinkirchheim proto uspokojí i nejnáročnějšího turistu.

Nejprodávanější zájezdy