Lyžařské zájezdy a ubytování na horách | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Lyžařské zájezdy a ubytování na horách

tento rok jsme pro Vás opět rozšířili nabídku zimní dovolené na horách. Nabízíme jak lyžařské zájezdy tak i ubytování na horách. Již dlouho se zaměřujeme na Rakouské alpy a krásné apartmány v Bad Kleinkirchheim a Zell am See. Lyžování v Rakousku má svoji tradici díky skvělým sněhovým podmínkám a nadmořské výšce. Do naší nabídky jsme tento rok opět zařadili i Italské alpy. Zde se zaměřujeme primárně na Livigno. Ubytování v Livigno nabízí skvělou zimní dovolenou jak pro páry tak je ideální i jako rodinná dovolená s dětmi.

Skvělou možností je vytvořit si u nás zimní dovolenou na míru. Pokud Vás nebaví se probírat desítkami zájezdů, uděláme to pro Vás. Stačí vyplnit krátký formulář. My ho zpracujeme a zašleme Vás pouze pár konkrétních nabídek. Máme na “skladě” přes 2500 zimních zájezdů. Vybereme pro Vás ten pravý lyžařský zájezd či pouze ubytování na horách a to v České republice tak i po celé Evropě.  

Ubytování na horách

Apartmán - ubytování ve více místnostech, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem a mají možnost umístění přistýlky. ideální ubytování pro pár nebo rodinnou dovolenou s dětmi. Podívejte se např. na ubytování Bad Kleinkirchehim

Penziony - Penzion je ubytovací zařízení podobné hotelu. Zpravidla se používá pro označení menších zařízení a často jde o rodinné podniky. Rozšířené po celé Evropě a velice typické pro Rakouské alpy. Podívejte se například na ubytování v Zell am See.

Chalet - je typ budovy nebo domu postavený v horské oblasti s použitím dřeva, s výraznou, šikmou střechou. Slovo samotné pochází ze středověkého latinského výrazu "calittum", což v původním tvaru pravděpodobně znamená "úkryt". Často se překládá jako horská chata. Typické pro rakouské alpy nebo i pro švýcarské alpy. U nás v nabídce např. v ubytování v Zell am See.

Horské sruby - dřevěné stavby vybudované z vodorovně kladených překřížených trámů roubením, typické především pro české hory, ale například i Švýcarské alpy.

Hotely - ubytování, které každý zná.  Vhodné pro ty, kteří si nechtějí vařit a spoléhají na služby v plném rozsahu. Každé lyžařské středisko nabízí možnost ubytování v hotelu stačí poptat v zájezdech na míru. Získáte tím nejlepší nabídky a zimní dovolenou přesně dle vašich představ.

 

Nejprodávanější zájezdy