Ostrov Vir | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Ostrov Vir se nachází ve Virském moři na severozápadním dílu Dalmácie. Ostrov Vir nabízí krásnou, panenskou přírodu s mnoha kouzelnými zákoutími, romantické pláže s průzračně modrou vodou, s minimálním turistickým ruchem. Přesto zde však nejdete kavárničky, tržnici, rybárnu, spoustu obchodů, aquapark a lunapark, který je v provozu po celou sezónu. Ostrov Vir obklopují především písečné a oblázkové pláže s křišťálově průzračným mořem, což tento ostrov činí ideálním na rodinnou dovolenou. Celý ostrov je prorostlý borovými háji s dlouhými, písčitými plážemi v bezprostřední blízkosti mostu, který ostrov Vir spojuje s pevninou. Se skoro 300 slunečními dny v roce je ostrov v hlavní sezóně velmi žádaný. Kamenitá část ostrova na jedné straně je zajímavá mořskou flórou a faunou a láká tak i vášnivé potápěče. Díky své poloze v centru Chorvatského jadranu je ostrov ideální k podnikání různých výletů. Poblíž naleznete Národní park Paklenica s impozantními kaňony, souostroví Kornati s 200 ostrovy a poloostrovy, vodopády Krka, Vranske jezero a v neposlední řadě i Plitvická jezera. Cca 15 km od ostrova se nachází i starochorvatský královský hrad Nin, kolébka chorvatské civilizace a dále 3000 let starý Zadar, pověstný svými kulturními a historickými pamětihodnostmi.

UBYTOVÁNÍ VIR

APARTMÁNY VIR

Ostrov Vir patří mezi naše další nové destinace v letošní sezóně. Nabízíme zde ubytování v luxusních apartmánových domech. Na výběr máte ze studia, 4 lůžkového a 6 lůžkového apartmánu. Vzhledem k velikosti apartmánů jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Apartmány jsou rozděleny na dvě kategorie – Standard a Premium. Všechny apartmány jsou standardně vybaveny – plnohodnotná kuchyně, sociální zařízení, klimatizace. Premium je však novější a více moderní.

Webkamera Ostrov Vir

Webkamera je umístěna přímo na pláži a lze sledovat online dění i počasí na ostrově Vir. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí ostrova Vir a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře.

Webkamera Ostrov Vir

Nejprodávanější zájezdy