Ubytování na Veli Lošinj - Hotel Punta | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Veli Lošinj - ubytování v hotelu

Hotelové ubytování na krásném ostrově Lošinj nabízí luxus čtyřhvězdičkového hotelu Punta. Zamiluje si ho i ten nejnáročnější klient vyhledávající luxus u moře a plnou péči. 

Hotel Punta

Čtyřhvězdičkový vitality hotel Punta najdeme v borovicovém lese, 50 metrů od pobřeží ve městě Veli Lošinj. Nabízí moderní desing, luxusní wellness centrum a vlastní `a la carte restauraci. K dispozici je speciálně navržené wellness centrum Vitality Zone, zahrnující kryté a venkovní bazény, slunné terasy, relaxační část, wellness a kosmetický salon s řadou kosmetických, holistických a léčebných procedur pod dohledem odborníků. Využít můžete i speciálně koncipované omlazovací procedury a nejrůznější antistresové programy.

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje Standard nebo Superior, situované na stranu moře nebo do parku, mají vždy klimatizaci, telefon, fén, sat. TV, přípojku na internet, trezor a minibar (za poplatek). Také většina pokojů má balkón. Od hotelu obdrží každý host župan a přezůvky.

Veli Lošinj a jeho okolí

Malebné městečko Veli Lošinj na jihovýchodě ostrova Lošinj se nachází cca 4 km od letoviska Mali Lošinj. Můžete si vybrat procházku po „divokém“ pobřeží s plážemi skalnatého charakteru nebo přístav s množstvím kaváren, restaurací a obchůdků. Pro výjimečné klima s velice příznivými účinky na dýchací ústrojí, azurově průzračné moře a stabilně teplé počasí je Veli Lošinj oblíbenou destinací mnoha rekreantů.

Více informací o krásné destinaci Veli Lošinj.

Nejprodávanější zájezdy