Apartmány Veli Lošinj | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Součástí Vitality Hotel Punta Complex jsou čtyřhvězdičkové apartmány nacházející se přímo u moře s nádherným výhledem na protější souostroví. Hosté mohou využívat veškeré vybavení a služby hotelu Punta, což zahrnuje také `a la carte restauraci i wellness centrum Vitality Zone s krytými a venkovními bazény, slunnými terasami, dále relaxační část, wellness a kosmetický salon, řadu kosmetických, holistických a léčebných procedur. Dopřát si mohou i speciálně koncipované omlazovací procedury a nejrůznější antistresové programy.

Klimatizované apartmány nabízí ubytování pro 3-4 osoby, 4-5 osob a 5-6 osob. Všechny apartmány mají k dispozici plnohodnotnou kuchyň, koupelnu , sat. TV, internet, balkon. Veli Lošinj  leží v malé zátoce jihovýchodní části ostrova Lošinj, na úpatí kopce svatého Ivana. Je to menší letovisko, klimatické a léčebné lázně se starou tradicí. Přestože se nazývá „Veli“ (velký), je značně menší než Mali Lošinj, vzdálený cca 4 km. Město má bohatou historii, sahající až do raného středověku.

Najdeme zde řadu kulturních památek, jako jsou staré vily s velkými zahradami. Tyto vily jsou důkazem někdejšího bohatství jeho obyvatelstva, které tvořily především bohatí kapitáni a námořníci. Kromě mnoha luxusních vil, můžete vidět i barokní farní kostel svatého Antonína s vysokou zvonicí, pevnost s cimbuřím (postavena v 16. století na obranu přístavu) a kostel sv. Nikoly (15. století).

Veli Lošinj je malebný přístav s množstvím kaváren, restaurací a obchůdků a je oblíbenou destinací mnoha rekreantů v Chorvatsku.

 

Webkamera Veli Lošinj

Nejprodávanější zájezdy