Šibeník - kemp Solaris - Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Šibeník - kemp Solaris - Mobilhome

Mobilhome Eurohouse a Eurohouse Plus

Mobilní dům typu Eurohouse je maximálně pro 6 osob. Má dvě ložnice, je klimatizovaný a jeho rozměry jsou 8x3 metry. V jedné ložnici je manželské lůžko, v druhé ložnici, která je na druhé straně mobilního domu jsou 3 samostatná lůžka. Jedno z nich je patrové, které vhodné pro osoby do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části mobilního domu je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnná troba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V mobilním domě je koupelna společná s WC. Před domem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením.

Mobilní dům typu Eurohouse Plus je stejný jako typ Eurohouse. Rozdíl mezi těmito typy je  celodřevěná zastřešená terasa s posezením.

Šibeník

Šibeník je město i přístav ve střední Dalmácii. Nedalo něj ústí řeka Krka do moře. Známý a význačný pro toto město a jeho okolí průmysl. Šibeník je význačné město a středisko cestovního ruchu se spoustou památek jako například katedrála sv. Jakuba, která patří mezi památky UNESCO.

Beach resort Solaris

4*beach resort Solaris je od města Šibeník vzdálený 6 km. Tento kemp je součástí SOLARIS Resort, které je nejen vyhlášené ale také často vyhledávané. Můžeme říci, že je to nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Nové bazény, bary na pláži, maketa námořní lodi, skanzen jsou jedny z mála věcí, které vám tento resort může nabídnout. Toto moderní středisko vám dále nabídne sportovně – relaxační zónu, wellness a animační objekty.

Za prohlídku stojí i pevnost Svatého Mikuláše v chorvatštině Sveti Nikola ležící na samotném konci průlivu Sveti Ante, která původně sloužila k obraně Šibeniku. Při trošce štěstí a za odlivu se sem dostanete i suchou nohou, ale lepší je půjčit si motorovou loď nebo využít některého organizovaného výletu.

 

Webkamera Šibenik

Nejprodávanější zájezdy