Šibeník | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Ve střední Dalmácii nejdeme nejstarší chorvatské město na pobřeží Jadranu – tím je Šibenik. Obklopují jej čtyři pevnosti, jeho součástí je i velký přístav. Díky němu se Šibenik stal důležitým dopravním uzlem i turistickým městem.
I Šibeník si zachoval starobylý ráz. Jednou z nejvýznamnějších památek je Katedrála sv. Jakuba. Lví portál, křestní a boční kaple ale i unikátních 72 portrétních byst, která je každá jiná. To vše najdete v této nejcennější katedrále Šibeniku, která je zapsaná v seznamu světového dědictví UNESCO. Nenechte si ujít renesanční radnici či kostel sv. Barbory.


Každý rok se zde pořádá festival kultury a zábavy Šibenické léto, ale i mezinárodní dětský festival . Pro ty, kteří si rádi občas dopřejí nějaký ten adrenalinový zážitek, mohou vyzkoušet bungee-jumping ze Šibenického mostu přes řeku Krku.
V okolí Šibeniku se rozkládají malebné vesničky i řada přírodních aktivit. Nedaleký Národní park Krka a souostroví Kornati také stojí za zhlédnutí.

Ubytování - Šibeník 

Kemp Solaris

Šibenik je výborné místo pro strávení Vaší letní dovolené. V naší nabídce najdete kemp Solaris ve kterém vám nabízíme ubytování v mobilhome. Kemp Solaris nachází 6 km od významného kulturního a turistického centra s bohatou historií - města ŠibenikKemp Solaris je součástí vyhlášeného a často vyhledávaného střediska SOLARIS Resort.

Jak se Vám líbí ubytování a kemp Solaris?

Oblast nabízí nevšední atrakce a služby nejen pro děti, které předčí veškerá očekávání. Jedná se o nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Naleznete zde novou soustavu bazénů s barem přímo na pláži, maketu námořní lodi, skanzen, stylové restaurace a bary. Moderní středisko Solaris nabízející sportovně - relaxační zónu s Aquaparky, wellness a animačními objekty. V sezoně 2013 nově otevřen největší aquapark v celém regionu. Toto vše je kemp Solaris.

Nejprodávanější zájezdy