Apartmány Primošten | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Apartmány jsou umístěny v nově postaveném krásném domě, stojícím pouze přes silnici, nedaleko recepce kempu Adriatic, kde nabízíme velice populární ubytování v přírodě - dřevěné chaty. Tyto apartmány nabízejí bazén na plavání, hydromasážní bazén a posezení s grilem. Součátí ubytování v apartmánech jsou i propustky do kempu Adriatic, kde jsou krásné pláže. Kemp Adriatic nabízí oblázkové pláže s pěkným přístupem do vody. Tyto pláže jsou odděleny skalkami na menší úseky, což vytváří pocit většího soukromí.

Apartmány jsou vzdálené cca 2km od historického města Primošten a jsou zde zajištěny parkovací místa pro klienty CK Atlas Adria. 

Apartmánový dům nabízí následné typy ubytování:

  • Apartmán Mladen I - apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky. Je zde 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyní a kuchyňskou linkou, jídelním koutem a  rozkládací pohovkou s možností přitýlky. Samozřejmostí je lednice, satelitní TV, Wi-Fi, sociální zařízení se sprchovým koutem, terasa.

 

  • Apartmán Mladen II - apartmán pro čtyři osoby s možností přistýlky, Je zde ložnice se 3 lůžky (dvoulůžko + samostatné lůžko), obývací pokoj s kuchyní a kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou s možností přitýlky. Samozřejmostí je lednice, satelitní TV, Wi-Fi, sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, žehličkou a balkonem nebo terasou. 

 

  • Apartmán Mladen III - apartmán pro čtyři osoby s možností přistýlky. Jsou zde dvě ložnice (v jedné ložnici dvoulůžko + přistýlka, ve druhé ložnici 2 lůžka), obývací pokoj s kuchyní a kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou s možností přistýlky. Samozřejmostí je lednice, satelitní TV, Wi-Fi, sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, žehličkou a balkonem nebo terasou. 

 

  • Apartmán  Mladen IV – apartmán pro šest lidí v podkroví s možností přistýlky. Jsou zde 2 ložnice (v jedné ložnici 3 lůžka, v druhé ložnici 2 lůžka), obývací pokoj s kuchyní a kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou s možností přistýlky. Samozřejmostí je lednice, satelitní TV, Wi-Fi, sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, žehličkou a dvěma balkony. 
Klienti ve všech apartmánech mají možnost přiobejdnat klimatizaci za 7 € / den - platba na místě.

Nejprodávanější zájezdy