Ubytování Podgora - hotel | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Ubytování Podgora - hotel

Hotel Sirena 

3* Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, které mají výhled na moře nebo do parku. Jsou možné i rodinné pokoje s výhledem do parku nebo i jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, satelitní televizí, klimatizací, telefonem, balkonem, minibarem a WI-FI připojením. Hotel svým klientům nabídne venkovní bazén, wellness, cocktail bar, restauraci s venkovní zahrádkou, která je přímo nad pláží. Samozřejmostí je i 24hodinový servis na recepci. Velká výhoda tohoto hotelu spočívá v jeho umístění. Leží na okraji města Podgora, tedy od rušného centra města, ale přímo na pláži.

Podgora

Malé, oblíbené a rušné město Podgora leží na Makarské riviéře, asi 9 km od města Makarska. Turisty láká nejen krásnými plážemi a čistým mořem, ale i historii a kulturou. Každý rok se zde v polovině srpna koná na svátek patrona města sv. Vincence největší lidová slavnost. Podgora, ač malé město, návštěvníkům nabízí několik restaurací, barů, kaváren, přístav a s krásným kamenným nábřežím.

Pokud máte rádi výhled na město, doporučujeme navštívit kopec na Podgorou. Dojdete na něj po pěkné cestě lesem a výhled je opravdu nádherný. Najdete zde i velkou sochu Racek s roztaženými křídly, která zde byla postavena jako pocta partyzánské jednotce, která zde operovala za 2. světové války.

Webkamera Podgora

Nejprodávanější zájezdy