Podgora | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Podgora je oblíbené město a letovisko v oblasti Makarská riviéra, 9 km od města Makarska. Patří mezi rušnější letoviska, nabízející v letní sezóně každý večer kulturní program v podobě rybářských večerů, koncertů, divadelních představení a diskoték.
Původní obec se skládala ze dvou částí: z horní Podgory, která ležela vysoko na horském svahu; byla zničena a opuštěna po zemětřesení v r. 1962, a z nové dolní části u moře. Dnes se z vesničky Podgora stalo turisticky zajímavé a navštěvované místo moderního charakteru.

V městě Horní Podgora doporučujeme navštívit zachované protiturecké obranné věže ze 17. a 18. století. Nad přístavem je známý a zdaleka viditelný památník založení jugoslávského válečného námořnictva, obrovské symbolické křídlo racka.


Mezi největší lidové slavnosti patří Den podgory, konaný v den patrona města Sv. Vincence, v polovině srpna.
Podgora se vyznačuje dlouhou, úzkou oblázkovo-pískovou pláží, která se táhne podél celého letoviska, která je lemovaná množstvím restaurací a barů s vyhlídkou na moře. Byla oceněna Modrou vlajkou, která zaručuje kvalitní a udržovanou pláž. U pláže najdete i půjčovnu sportovních potřeb, jsou zde dobré podmínky i pro windsurfing, jachting, potápění, vodní lyžovaní.

Podgora panorama web kamera

Webkamera je umístěna přímo na pláži v Podgoře a lze sledovat online dění i počasí. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Podgora

Ubytování Podgora

Hotel Sirena

Ubytování nabízíme v klimatizovaných pokojích, které jsou v hotelu Sirena, s výhledem na moře i do parku. Sat. TV, telefon, balkon i WI-FI připojení je samozřejmostí. Výhodou je i vlastní venkovní bazén, wellness, restaurace přímo nad pláží, coctail bar a 24hodinový servis na recepci. Tříhvězdičkový hotel Sirena je situován v západní části Podgory. Velkou výhodou je jeho poloha. Nachází se totiž na okraji Podgory, tedy mimo rušné centrum, a zároveň stojí přímo u pláže.

Hotel Sirena si Vás získá. Nabízí skvělé ubytování v městě Podgora.

Nejprodávanější zájezdy