Pakoštane | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba dne 11.9.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Pakoštane je ideálním místem pro strávení dovolené pro rodiny s dětmi či pro páry s mnoha možnostmi výletů v okolí. Pakoštane má ideální polohu pro ty, kteří upřednostňují aktivnější dovolenou s vyjížďkami do okolí, nachází se totiž v blízkosti historických měst Zadar a Šibenik a tří známých národních parků – Kornati, Krka a Paklenica, které bezpochyby stojí za návštěvu. Ihned za městečkem Pakoštane se rozprostírá největší sladkovodní jezero v Chorvatsku - Vranske jezero, kde si na své přijdou především milovníci rybolovu, ale i obdivovatelé vodního ptactva (nachází se zde ornitologická rezervace).

Pakoštane vás okouzlí písečnými, oblázkovými i skalnatými plážemi a okolními ostrůvky. Malebný přístav v centru Pakoštane je plný kaváren, restaurací, obchůdků a několik zdejších typicky přímořských barů, kde to "žije". Pevně doufáme, že to bude ideální dovolená pro ty, kteří mají rádi aktivní rodinnou dovolenou s dětmi či partnerem. 

Webkamera Pakoštane

Webkamera je umístěna přímo v centru Pakoštane s výhledem na ostrov Vrgada - Kornati a lze sledovat online dění i počasí. Webkamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Pakoštane

Ubytování Pakoštane

V městečku Pakoštane se nenachází žádné velké hotelové komplexy, spíše soukromé ubytování v apartmánech a kempu Cuka.

Kemp Cuka 

Kemp Cuka, kde jsou umístěny naše chatky, je menším soukromým kempem, který se nachází nedaleko centra Pakoštane. Velkou výhodou je skutečnost, že celý prostor kempu slouží pouze klientům naší cestovní kanceláře. Kemp Cuka je vybaven recepcí, sociálním zařízením s teplou vodou a půjčovnou sportovních potřeb včetně stolního tenisu. Ostatní služby - markety, směnárny, restaurace, kavárny, tržnice apod. se nachází v blízkém centru městečka Pakoštane (cca 5 min chůze).

Apartmány Pakoštane

Moderní apartmánový dům je postaven nedaleko kempu Cuka, kde se nachází naše chatky a také působí naši čeští delegáti, na které se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Velmi pěkné a moderní apartmány Pakoštane nabízí ubytování pro 2-6 osob. Apartmány jsou plně vybaveny a disponují prostornou terasou. Klienti mají možnost parkování přímo u apartmánů na uzavřeném soukromém parkovišti. Na pláž se lze dostat okolo našeho kempu Cuka, centrum Pakoštane je cca 600 m.

Nejprodávanější zájezdy