Murter - Jezera Village - Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Murter - Jezera Village - Mobilhome

Mobilhome Sunseeker, Sunseeker Plus  a Eurohouse

Mobilhome Sunseeker je pro maximálně 6 osob. Mobilhomy jsou klimatizované , mají dvě ložnice a jejich rozměry jsou 8x3 metry. V jedné ložnici je manželské lůžko, v druhé ložnici, která je na druhé straně mobilního domu, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patrové. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části mobilního domu je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V mobilním domě je koupelna společná s WC. Před mobilním domem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením.

Mobilní dům Sunseeker Plus je stejný jako Sunseeker, před mobilním domem je celodřevěná zastřešená terasa s posezením.

Mobilní dům Eurohouse je stejný jako Sunseeker.

 

Murter

Ostrov Murter je součástí šibenického souostroví. S pevninou jej pojí malý most ve městě Tisno. Tento "zelený ostrov" je plný nádherné přírody. Je zde spousta zátok s krásnými plážemi. K nejvýznamnější městům tohoto ostrova patří Murter, Tisno, Jezera a Betina. Tento ostrov mají v oblibě milovníci vodních sportů, potápěči a jachtaři. Vhodný je pro cyklo výlety a in-line brusle.

Kemp Jezera Village

Tento 3* kemp se nachází v jihovýchodní části ostrova Murter a je vzdálen cca 3 km od městečka Tisno u zátoky Lovišća. Kemp má velmi dobré zázemí a je rozložen v mírném svahu, který je z části zastíněn borovicemi, které se táhnou podél pobřeží. V kempu najdeme sociální zařízení, supermarket, restauraci, kavárnu, směnárnu, Tv místnost, kadeřnictví a jiné. Sportovci určitě ocení  i sportovní centrum s tenisovými kurty, stolním tenisem, hřištěm pro basketbal, minigolfem apod. Z kempu se do města dostanete pěší zónou, která vede podél moře.

Nejprodávanější zájezdy