Murter | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Ostrov Murter je největší ostrov Šibenického soustroví. S pevninou je spojen krátkým mostem poblíž města Tisno, v jehož blízkosti se nacházejí naše ubytováníOstrov Murter je známý místním olivovým olejem, pěstováním vinné révy a rozsáhlým chovem ovcí, které jsou v létě převáženy na pastviny Kornatských ostrovů. Najdete tu i nejznámnější továrnu na výrobu dřevěných lodí.

Na Murteru najdete i pozůstatky starobylé vesnice Colentum. Murter je hlavním střediskem lodních výletů do Národního parku Kornati.

Ostrov Murter je obklopen množstvím malebných zátok s pohádkovými plážemi. Ve stejnojmenném letovisku se nachází známá pláž Čigrada, převážně oblázková a pláž Slanica, převážně písčitá s malými oblázky, nejlépe vybavená např. tobogánem, různými  hřišti,  trampolínou, sprchy a stánky s občerstvením jsou samozřejmostí.

Ubytování Murter

Naše ubytování najdete v tříhvězdičkovém kempu Jezera Village, v klimatizovaných, dvouložnicových mobilních domech (mobilhome) pro 4-6 osob. Nachází se v zátoce chráněné proti větru a moře je zde vždy o něco teplejší.  V kempu Jezera Village je organizován i animační program pro děti. Vzdálenost od oblázkových pláží u moře  je cca 150 m.

Nejprodávanější zájezdy