Stany Chorvatsko - Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Ubytování ve Stanech

Stany jsou prostorné a plně vybaveny, mají dvě oddělené ložnice, kuchyňku a prostor pro stolování. K vybavení stanu samozřejmě patří lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice, základní potřeby pro vaření a stolování, stan je elektricky osvětlen, k venkovnímu posezení patří plastový zahradní nábytek.

Stany jsou umístěny pod vysokými borovicemi v kempu Baško Polje ***. Kemp je vzdálen asi 1,5 km od městečka Baška Voda, 8 km od města Makarska.

Vybavení kempu

V kempu je možnost navštívit buď restauraci v hotelu Alem, kde je i možnost plné penze nebo polopenze, nebo využít služeb plážového baru, který nabízí i večerní zábavu v podobě živé hudby. Je zde i dobré sportovní vyžití, k dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls. V kempu se nachází i samoobsluha, pekárna, poštovní i směnárenská služba.

Největší devizou kempu je ale samozřejmě snadný přístup do moře po oblázkových plážích, které jsou vhodné i pro rodiny s nejmenšími dětmi.

Pohoří Biokovo

Nepřehlédnutelné je pohoří Biokovo, které se táhne podél pobřeží daleko na jih, nachází se zde národní park, přístupný veřejnosti v jakémkoli ročním období.

Nejprodávanější zájezdy