Mobilhome Chorvatsko - Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Mobilhome Chorvatsko - Baška Voda


Pokud je Vaší oblíbenou destinací Chorvatsko a máte navíc rádi dovolenou, kdy jste v přírodě, ale nechcete si odepřít kvalitní standard ubytování, nabízíme již tradičně skvělé ubytování v chorvatském kempu Baško Polje v mobilhome.

Co očekávat od dovolené v mobilhome

mobilhome neboli mobilní dům je trendem posledních let. Je velice vhodný pro ty, kteří rádi tráví svoji dovolenou v přírodě, ale nechtějí si odepřít kvalitní standard ubytování s vlastní kuchyní, sociálním zařízením a klimatizací. 

MOBILHOME Baško Polje | Chorvatsko

Mobilhome má své vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo). U některých mobilhomů je WC umístěno zvlášť mimo koupelnu. V mobilhomech nalezente klimatizaci, kterou můžete využívat bez jakýchkoliv příplatků a opravdu ji, především v hlavní sezóně, oceníte. 

Mobilhome má celkové rozměry 8 x 3 m a uvnitř je rozdělen na 3 místnosti:

  1. Ložnice s dvoulůžkem;
  2. denní prostor s kuchyňskou linkou (vybavenou potřebami pro stolování, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou), jídelním koutem a velkou lednicí s odděleným mrazákem;
  3. dětský pokojík se dvěma lůžky a možností patrové přistýlky (určena pouze pro děti do 12 let); plus prostor se sociálním zařízením.

Mobilhome má uvnitř dostatečně velký prostor pro stolování (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla. Celková koncepce ubytování v mobilhomu je ten nejvyšší možný standard pobytu uprostřed pravé přírody. Před vchodem mobilhomu je umístěna prostorná zastřešená terasa s plastovým nábytkem. Mobilhome se nachází v kempu Baško Polje, asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda.

Podívejte se na fotky a možné termíny a ceny mobilhome v kempu Baško Polje

Kemp Baško Polje 

Baško Polje je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp.

K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dvě restaurace atd. Celý kemp Baška Polje, včetně části, kde jsou umístěny naše mobilhomy, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem. 

V kempu Baško Polje nabízíme krom mobilhome různé další typy ubytování: 

Nejprodávanější zájezdy