Bungalov Chorvatsko - Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Bungalov Chorvatsko - Baška Voda

Ubytování v bungalovech

Bungalovy jsou studiového nebo apartmánového typu.  Studiový typ je vhodný pro 2 osoby a je bez možnosti přistýlky, apartmánový je určen 2 osobám  s možností přistýlky v denní místnosti, oba typy jsou vybaveny kuchyňským koutem v denní místnosti, sociálním zařízením, terasou, klimatizací. Bungalov pro 2 až 4 osoby je vybaven 1 nebo 2 oddělenými ložnicemi s francouzskou postelí.

Kemp Baško Polje

Bungalovy jsou umístěny v kempu Baško Polje***, který je krytý vysokými borovicemi. Je vzdálen asi 1,5 km od městečka Baška Voda, 8 km od města Makarska.

Vybavení kempu

V kempu je možnost navštívit buď restauraci v hotelu Alem, kde je i možnost plné penze nebo polopenze, nebo využít služeb plážového baru, který nabízí i večerní zábavu v podobě živé hudby. Je zde i dobré sportovní vyžití, k dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls. V kempu se nachází i samoobsluha, pekárna, poštovní i směnárenská služba.

Kemp je vhodný i pro rodiny s nejmenšími dětmi, neboť místní pláže jsou pokryty malými oblázky, vstup do moře je pozvolný.

Pohoří Biokovo

Nepřehlédnutelné je pohoří Biokovo, které se táhne podél pobřeží daleko na jih, nachází se zde národní park, který je nemožné nenavštívit v jakékoli roční období.

Nejprodávanější zájezdy