Apartmány Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Vyhledejte si svůj zájezd

Apartmány Valentino

Apartmány jsou téměř nové, vzdálené asi 350 m od moře, všechny klimatizované. K dispozici máte možnost pronajmout si  apartmány nebo studio pro 2 osoby. Studio se nachází v přízemí, je vybaveno  dvoulůžkem, menší kuchyňkou, sociálním zařízením a možností využít část dvora k venkovnímu posezení. Apartmány jsou pro 2 - 4 osoby, s možností přistýlky pro děti do 15 let. Každý apartmán má vybavenou kuchyni, koupelnu a balkón nebo lodžii. Kromě již zmíněné klimatizace, je každý apartmán vybaven satelitní TV a Wi-Fi připojením. Parkovací místa přímo u domu jsou zastřešená.

 

Apartmány najdete v městečku Baška Voda, v jedné z nejoblíbenějších destinací na Makarské riviéře. Vděčí za to nejen jedinečné scénérii horského masívu Biokovo, ale i mnoha možnostem zábavy. Ať už se jedná o rybářské večery v tradičním stylu přímo na promenádě města, nebo mnoha diskotékám, plážovým barům, restauracím a kavárnám. Město zároveň slouží jako kotviště mnoha místních výletních lodí, které můžete využít k delším či kratším výletům do okolí nebo na blízké ostrovy.


Zajímavostí apartmánového domu Valentino je venkovní bazén, který ocení hlavně fanoušci značky BMW, celý dům a především bazén je dekorován v duchu této automobilové značky. Bazén slouží bez omezení všem našim klientům.

Nejprodávanější zájezdy