Quantum | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více

Speciální nabídka pro zákazníky Quantum a.s.

Vážení zákazníci Quantum a.s.,

svého spolehlivého dodavatele plynu jste již našli. Pokud hledáte stejně tak spolehlivou cestovní kancelář pro zajištění své dovolené, jste na správné adrese!

Nyní jsme v rámci našeho partnetsví právě a pouze pro Vás - zákazníky Quantum a.s. připravili letní zájezdy s 15% slevou. Vyhněte se tak zbytečnému stresu před letní "honbou" za dovolenou a vyberte si svoji dovolenou za LAST MINUTE ceny už nyní! 

Slevu 15% lze uplatnit na všechny níže uvedené zájezdy.

 

LAST MINUTE nabídka již nyní!

(pouze pro zákazníky Quantum a.s.)

 

již 2040 Kč / os. / 7 nocí - Baško Polje / Baška Voda (mobilhome, karavany, stany)

již 2 762 Kč / os. / 7 nocí - Pakoštane (Dřevěné chaty)

již 3 502 Kč / os. / 7 nocí - Mali Lošinj (Safari bungalovy)

již 2 932 Kč / os. / 7 nocí - Primošten (Dřevěné chaty)

již 4 123 Kč / os. / 7 nocí - Baška Voda (Apartmány) Novinka

již 4 123 Kč / os. / 7 nocí - Promajna (Apartmány) Novinka

 

Pozn.: Sleva je vždy odečítána z prezentovaných cen za ubytování. Z uvedených cen u konkrétních zájezdů Vám tedy bude následně ještě odečtena sleva 15% (prezentované ceny tedy pro Vás nejsou konečné). Slevu již nelze kombinovat s dalšími slevami a výhodami.
 

Zaujal Vás některý ze zájezdů a rádi byste si u nás provedli rezervaci či se o zájezdech dozvěděli více? Je to jednoduché, stačí nás kontaktovat na info@atlas-adria.cz, kde prosím do předmětu zprávy vždy uveďte "Quantum a.s.", popřípadě se nám ozvěte telefonicky na 542 221 656. Pokud máte již jasno kam a kdy byste rádi na dovolenou jeli, můžete také využít poptávkový formulář (=kalkulace/rezervace) přímo u zájezdů. Pouze zde prosím do poznámky uveďtě text "Quantum a.s.".

 

Budeme se těšit!

Váš tým CK Adria Bus s.r.o.

Zájezdy s 15% slevou!