Pro skupiny | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Pro skupiny
Pro skupiny

Pro skupiny

Organizujete školní pobyt pro své žáky či studenty? Plánujete uspořádat dětský tábor či sportovní kurz u moře? Nebo jste prostě jen parta kamarádů, kteří se domluvili na společné letní dovolené? V tom případě je tato speciální nabídka skupinových pobytů pro kolektivy od 16ti osob určena právě pro vás!

Kompletní popis, ceníky a další informace o skupinových pobytech 2021 si můžete jednoduše stáhnout. 

STÁHNOUT CENÍK 

Výhody skupinového pobytu

 • First minute 13% z ceny ubytování do 31.3. 2021
 • Osoby ZDARMA (viz tabulka pod ceníkem)
 • Finanční odměna pro organizátora skupinového pobytu 1 800 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Příspěvek na stravu pro pedagogický dozor 1 000 Kč na každou osobu ZDARMA
 • Jedno dítě do 6ti let na jednu ubytovací jednotku ZDARMA při minimálně dvou plně platících osobách
 • Výhody pro skupiny již od 16ti platících osob
 • Možnost stravování

Destinace skupinových zájezdů

Tato speciální nabídka pro skupinové pobyty se vztahuje na tyto lokality:

Biograd na Moru - kemp park Soline - safari bungalovy (celková kapacita až 60 osob - 12 jednotek)

Mali Lošinj  – autokemp Čikat - safari bungalovy (celková kapacita až 100 osob + 7 přistýlek - 20 jednotek)

Baška Voda - autokemp Baško Polje – mobilhomy / karavany (celková kapacita až 100 osob / 35 osob)

Primošten - autokemp Adriatic - mobilhomy / safari bungalovy  (celková kapacita až 16 osob / 50 osob )
 

Ubytovací objekty

Mobilní domy, Safari bungalovy, karavany (Baško Polje) a stany jsou čtyřlůžkové se dvěma ložnicemi. Karavany v Primoštenu – kemp Adriatic disponují jen jednou ložnicí (druhé dvoulůžko je rozloženo v jídelní části).

Na 4 platící osoby připadá vždy jedna ubytovací jednotka. V případě Safari bungalovů (Mali Lošinj, Primošten a Biograd n. Moru) je možné obsadit všechny ubytovací jednotky i pěti osobami (5. osoba má plnohodnotné lůžko v denní místnosti). V tomto případě má skupina nárok na slevu ve výši 5% z ceny ubytování (slevu nelze uplatnit, pokud se jedná o případ, kdy je naplněna naše maximální ubytovací kapacita v daném kempu a obsazení pěti osobami je tak dáno pouze situací, že již není volná další ubytovací jednotka). V případě skupiny, která je ubytována v různých typech ubytování (jedná se především o Primošten – kemp Adriatic, kde máme umístěny nejen Safari bungalovy, ale i mobilhomy a karavany), má nárok na slevu 5% pouze ta část účastníků, která je ubytována v Safari bungalovech.

V případě neúplného obsazení poslední ubytovací jednotky, zůstane celá k dispozici objednavateli pobytu, avšak to jej neopravňuje k „doobsazení“ volných lůžek jinými osobami neuvedenými v seznamu účastníků.

Karavany, Safari bungalovy a stany nemají k dispozici vlastní WC a vodu – využívají se společná kempová sociální zařízení.

Klimatizací jsou vybaveny mobilní domy (Baško Polje, Primošten) a karavany (Baško Polje, Primošten).

 

BONUSOVÉ UBYTOVÁNÍ PRO PEDAGOGICKÝ DOZOR

U skupinových pobytů mají „osoby zdarma“ (pedagogové) vždy nárok na jednu čtyřlůžkovou kapacitu na každé 3 osoby zdarma (tedy např. při celkovém počtu 1-3 osob zdarma – jedna 4-lůžková kapacita, při celkovém počtu 4-6 osob zdarma – dvě 4-lůžkové kapacity atd.) V kempu Adriatic (Primošten) mají tyto osoby nárok na ubytování v Safari bungalovech.

 

STORNO PODMÍNKY PŘI ZMĚNĚ POČTU ÚČASTNÍKŮ

Objednavatel pobytu je povinen nejpozději 6 týdnů před termínem zahájení pobytu upřesnit cestovní agentuře finální počet platících účastníků. V případě, že se finální počet účastníků liší od původního (objednaného) počtu účastníků o maximálně 5 osob (včetně), nebude objednavateli skupinového pobytu započítán žádný poplatek za odstoupení od smlouvy (viz Všeobecné smluvní podmínky, odst. IV.) V případě, že se však finální počet účastníků liší od původního objednaného počtu účastníků o více jak 5 osob, vztahují se na tyto další odhlášené osoby standardní smluvní podmínky o odstoupení od smlouvy o pobytu ze strany zákazníka – viz Všeobecné smluvní podmínky, odst. IV. Na průběžné odhlašování osob během v období více jak 6 týdnů se žádné poplatky za odstoupení od smlouvy o pobytu nevztahují a objednavateli skupinového pobytu nebude kalkulován žádný poplatek za odstoupení od smlouvy ani v případě odhlášení více jak 5ti osob.

 

Slevy a příplatky

Sleva:

13 % - FIRST MINUTE - při úhradě zálohy ve výši 50% do 31. 1. 2021

5% - sleva při obsazení Safari bungalovů po 5ti osobách (viz odstavec Ubytovací objekty)                                        

Povinný příplatek:

Pobytová taxa:

0 - 12let + ZTPP - 0 Kč / os. / 7 nocí

12 - 18 let - 150 Kč / os. / 7 nocí

nad 18 let – 300 Kč / os. / 7 nocí

Alternativní příplatek:

 • 55% z ceny ubytování – přistýlka v karavanech v Baško Polje, přistýlka (pro 6. osobu) v Safari bungalovech – Mali Lošinj
 • 50% z ceny ubytování – neobsazené lůžko (nevztahuje se na poslední kapacitu – viz výše)
 • parkovné bus – 400 Kč / noc 
 • parkovné auto – 80 Kč / noc