Kam jezdí skvělá herečka Andrea Zelová na dovolenou? | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Kam jezdí skvělá herečka Andrea Zelová na dovolenou?

18.04.2016 | Atlas Adria

Andrea Zelová, rozená Březinová (* 28. září 1987) je česká divadelní herečka.

Vystudovala Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací a následně brněnskou JAMU. Od 1. srpna 2010 je členkou muzikálového souboru Městského divadla Brno.

Andrea Zelová - Flashdance MdB

Je mi jasné, že jako herečka máš velice málo času a dovolenou si musíš hodně dobře plánovat.

  1. Jak nejraději trávíš dovolenou? Kde, s kým a na jak dlouho?

Je pravda, že toho volného času je během roku opravdu velmi málo. I v době letních prázdnin hrajeme s divadlem open air představení na Biskupském dvoře a často jezdíme také s různými inscenacemi do zahraničí. Již několikrát jsem byla například v malém Lucemburském městečku Wiltz, kde se každoročně na konci července koná významný divadelní festival. Dovolenou nejraději trávím cestováním. Ráda poznávám nové země, města, jejich specifickou atmosféru, kulturu, historii. Mám ráda velká historická evropská města. Mým největším favoritem je Paříž, kde jsem byla již několikrát. Mám ráda i dovolenou u moře, i když se přiznávám, že moc dlouho nevydržím odpočívat na jednom místě. Dovolenou nejčastěji trávím se svým manželem, se svou rodinou, nebo přáteli. Prostě s lidmi, které mám ráda, a jsou mi blízcí. Vzhledem k tomu, že cestování a čas dovolené opravdu miluji, tak bych jela nejraději na několik týdnů, ale nejčastěji se musím spokojit pouze s pár dny.

 

     2. Podle čeho si vybíráš dovolenou?

No na výběru se podílí hned několik faktorů. Především záleží na mých časových možnostech a momentální náladě. Naposledy jsem byla na skvělé zimní dovolené se svými kamarády v Bad Kleinkirchheim; skvělý zájezd který pořádal CK ATLAS Adria, moc jsme si to všichni užili. 

 

    3. Jaká místa máš v Chorvatsku nejraději?

V Chorvatsku jsem byla zatím dvakrát a vždycky to byl perfektní zážitek. Poprvé jsem vyrazila do této země s partou kamarádek ze střední a byla to parádní dámská jízda plná opalování, koupání, odpočinku a nočního života. Podruhé jsem zde byla s manželem a opravdu báječně jsme si zde odpočinuli. Chorvatsko je úžasná země, tak doufám, že budu mít zase brzy příležitost se tam zajet podívat.

 

   4. Tvůj nejlepší a nejhorší zážitek z dovolené?

Těch nejhorších zážitků naštěstí moc nemám. Příjemné pro mě není dlouhé cestování v autobuse, které jednou za čas musím absolvovat. Párkrát už se mi stalo, že se mi někde ztratilo zavazadlo, které se ale naštěstí vždycky našlo. Náladu umí samozřejmě zkazit také špatné počasí, nebo nepříjemní lidé, ale já jsem zatím měla vždycky štěstí. :) Těch nejlepších zážitků je opravdu hrozně moc. Tím posledním byla určitě dovolená s mým manželem v New Yorku, která byla také zároveň naší svatební cestou.

 

   5. Co se nyní chystá v divadle a na co bys lidi pozvala?

V březnu jsme měli premiéru muzikálu Evangelium o Marii, které hrajeme na hudební scéně. Já v tomto představení hraji mladou Marii, což je velmi náročná role především po pěvecké stránce. Začátkem května začínáme zkoušet muzikálovou baladu Radúz a Mahulena, která bude mít premiéru na Biskupském dvoře 18. června. Tento muzikál autorů Stanislava Moši a Petra Ulrycha na motivy známého pohádkového poetického dramatu Julia Zeyera měl svou premiéru na činoherní scéně Městského divadla již v roce 1997. Spolu s mým kolegou Alešem Slaninou budeme hrát hlavní ústřední mileneckou dvojici. Už se na toto zkoušení moc těším. Open-air představení na Biskupském dvoře mají úžasnou atmosféru. Zároveň na tomto místě budeme hrát v průběhu června a července také například Noc na Karlštejně nebo komedii se zpěvy o brněnském géniovi s názvem Mendel aneb vzpoura hrášků. Mezi mé nejoblíbenější inscenace, které stále hrajeme v našem divadle patří, kromě již zmíněných, například muzikál Duch, Flashdance, Titanic, Červené komety nebo Kočky.

foto: Jef Kratochvil

 

 

Nejoblíbenější pobyty