Family week v Pakoštane se maximálně vydařil | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Family week v Pakoštane se maximálně vydařil

21.07.2014 | Atlas Adria

Speciální animační týden pro rodiny s dětmi, který se konal v termínu 12.7. – 19.7. 2014 v Pakoštane, byl velice úspěšný. Děti si užily pestrý program, rodiče si odpočinuli a animátorky Bára a Lucka si nemohly vynachválit ideální prostředí menšího kempu Cuka pro animační programy.

A co že se celý týden dělo a jak to vše probíhalo?

Jak se sluší a patří, každý den začínal řádnou rozcvičkou. Těžko říct, zda děti na rozcvičku vždy nadšeně v pyžamech přiběhly kvůli tomu, že se jim opravdu chtělo vstávat a protáhnout se, nebo spíš kvůli „Atlasáčkům“, které za odměnu dostaly... :)

Pakoštane - family week

Dopolední program začínal vždy ihned po rozcvičce, cca v 8:30. To už byly děti jakž takž probrané a rozkoukané, a tak mohl začít poklidnější program – „kreativní dílnička“. Animátorky byly velmi mile překvapeny, kolik malých umělců se jim v kempu sešlo! Tímto vzpomínají především na Kubíka, o kterém dozajista v budoucnu ještě uslyšíme a budeme pyšní na to, že jsme mohli být při tvorbě jeho raných děl:) Výrobky měly úspěch... děti si z dopoledních programů odnášely chobotnice (panenky) z vlny, náramky z bužírek či třeba vyzdobené oblázky... a dokonce i trošku „oživili“ kemp barvami – aby byla jejich díla na očích i všem ostatním účastníkům zájezdu.

Pakoštane fotka dětí

V 18:00 po „rychlosprše“ a „rychlovečeři“ (tímto animátorky vzpomínají na Klárku, které v ruce nikdy nechyběl chleba s marmeládou:) ) už děti dobíhaly na odpolední program. Odpoledne byla akčnějšího rázu. Nechyběly „Olympijské hry Pakoštane 2014“, hledání pokladu, ani vodní bitva. Nic se však nevyrovnalo populární „vybiše“. Ta musela na prosby a „smutný oči“ proběhnout každý den. Ani pár odřených kolen neodradilo od další hry. A Mára se vždy postaral o to, aby nikdo nezůstal nevybitý - se slovy: „Jsi vybitej? Ne? Tak už jsi!“:).

Pakoštane familly week program

„Atlásáček „– hlavní motivátor

Výkony se musí náležitě odměnit, to je jasné. A tak byl celý týden založen na sbírání penízků – Atlasáčků. Boj o ně byl veliký... a nebylo divu. Na konci týdne si za ně totiž děti mohly nakoupit spoustu sladkostí i hraček v „Atlasshopu“. Eliška - nejšikovnější Atlasačka  - jich nasbírala za celý týden skoro 40! Nejen za účast na programu a při soutěžích bylo možné Atlasáčky získat... ale i za uhodnutí hádanek, nad kterými si každý den lámaly hlavu nejen děti, ale především rodiče:)

Pakoštane - family week dílničky

Co dodat???

Dle slov animátorek Báry a Lucky: „Skvělá akce s úžasnými dětmi, které držely partu a s upřímnou radostí se účastnily jakéhokoliv programu“. Moc děkujeme jak dětem, tak i rodičům, kteří si pro svoji dovolenou vybrali právě naši CK! Budeme se těšit příští rok:)

Pakoštane - family week dílničky kreslení na kámen