Čiovo - Apartmán | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
 • Katalog 2019 je na světě! více

Čiovo - Apartmán

Apartmány Čiovo

Doprava: vlastní / autobusem

Strava: vlastní / večeře

Pláž: oblázková, kamenitá

Ubytování: apartmánové rodinné vily a penziony s možností klimatizace, jen pár metrů od pláže

Popis místa

Starobylé město Trogir leží asi 28 km západně od Splitu na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo. Trogir je turisty velmi oblíbený především pro množství historických památek (hradby s pevností z 13. až 16. stol. – Kamerlengo, obranná věž sv. Marka, románská katedrála sv. Vavřince, tzv. Mořská brána a Pevninská brána a další). Od r. 1997 je Trogir dokonce i zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO. Spojení s pevninou je přes kamenný most, na ostrov Čiovo se dále lze dostat přes zvedací most. V oblasti jsou převážně kamenné a oblázkové pláže, přičemž ta nejkrásnější oblázková pláž ostrova se nachází ve známé zátoce Saldun.

Ubytování - APARTMÁNY VESNA, ostrov Čiovo

Pro prožití klidné dovolené u moře jsou připraveny apartmánové rodinné vily a penziony, které jsou velmi blízko od pláže. Pláže mají oblázkovou až kamenitou strukturu, což zajišťuje stále čisté a průzračné moře. V okolí je řada romantických zátok s plážemi vhodnými na potápění. Hospůdky a obchody jsou rozesety do 1 km od nabízených ubytovacích kapacit.

Apartmány nabízí ubytování pro 2 – 6 osob. Jsou standardně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkónem nebo terasou. Za příplatek lze u většiny apartmánů využít klimatizace i WI-FI.

Apartmány Josip

Nabízené apartmány jsou od oblázkových pláží vzdáleny necelých 100 m. V přízemí se nacházejí dva apartmány, jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní. Dále jeden 4 - 5 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Oba tyto apartmány mají výhled na moře. Ve vyvýšeném přízemí se nachází ještě jeden 3 - 4 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Všechny apartmány jsou vybaveny TV. K dispozici je zahradní posezení s krbem. V roce 2009 byly všechny apartmány vybaveny novými kuchyněmi a některé i klimatizací, ta je k dispozici za příplatek.

Apartmány Lucie

Plně vybavené apartmány Lucie jsou od krásné oblázkové pláže vzdáleny 50m. V přízemí se nachází 4 lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní s jídelnou. V prvním patře jsou dva 4 lůžkové apartmány se stejným vybavením. Apartmán má k dispozici zahradní posezení s venkovním krbem a možností grilování. V horkých večerech je možné využívat klimatizaci (za příplatek).

Apartmány Mario

Apartmány jsou od oblázkových pláží vzdáleny necelých 100 m. Celkem v této vile nabízíme ubytování ve třech plně vybavených apartmánech. V přízemí se nacházejí dva apartmány, jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní. Dále jeden 4 - 5 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Oba tyto apartmány mají výhled na moře. Ve vyvýšeném přízemí se nachází ještě jeden 3 - 4lůžkový apartmán se stejným vybavením. Všechny apartmány jsou vybaveny TV. K dispozici je zahradní posezení s krbem. V roce 2009 byly všechny apartmány vybaveny novými kuchyněmi a některé i klimatizací, ta je k dispozici za příplatek.

Apartmány Mihovilovič

Jsou od moře vzdáleny cca 100 m. K dispozici je jeden 4 lůžkový apartmán v přízemí a jeden 4 - 6 lůžkový apartmán v prvním patře. Apartmány jsou vybaveny kuchyní s jídelnou, koupelnou, WC, venkovní terasou a klimatizací za příplatek. Další posezení je u venkovního krbu s možností grilování. Vila je v blízkosti restaurace Nakir s možností využití pláže.

Apartmány Uljevič

Apartmány se nachází přímo na pláži cca 15 m od moře. K dispozici jsou dva 2 lůžkové a dva 6 - 9 lůžkové apartmány vybavené koupelnami s WC, kuchyněmi a terasami s výhledem na moře.

 

Apartmány Tomič

Apartmány Tomič jsou od oblázkové pláže vzdáleny cca 40 m. V prvním a druhém patře se nachází dva 4 lůžkové apartmány se dvěma ložnicemi s možností přistýlky, koupelnou, WC a kompletně vybavenou kuchyní. Každý apartmán má k dispozici terasu s úžasným výhledem na moře. Dále je k dispozici také venkovní posezení a klimatizace. Milovníci chorvatských specialit uvítají, že se v blízkosti nachází místní restaurace a nákupní středisko.

Apartmány Nakir

Ubytování celkově v 5 apartmánech, které jsou vzdáleny cca 25 m od moře. Všechny nabízené apartmány jsou vybaveny 2 lůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a WC. V přízemí se nachází jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky. V prvním a druhém patře jsou dva 4 lůžkové apartmány taktéž s možností přistýlky, s terasou a krásným výhledem na moře. U apartmánů Nakir můžete také využít možnosti venkovního posezení v zahradní restauraci, kde lze za příplatek dokoupit i stravování. V průběhu dne můžete za velmi příznivých cen využít občerstvení a pochutnat si na místních chorvatských specialitách. Pláže jsou všude v této lokalitě oblázkové až kamenité s pozvolným vstupem do moře.

Apartmány Mrčela

Apartmány se nachází přímo na pláži cca 15 m od moře, hned vedle vily Uljevič. K dispozici jsou dva 4 - 6 lůžkové apartmány, jeden apartmán 4 lůžkový a také jedno studio pro 2 až 3 osoby. Všechny apartmány jsou vybavené koupelnami s WC, kuchyněmi a terasami s výhledem na moře. Nákupní centrum a autobusová zastávka ve vzdálenosti 100 m. Vzdálenost od Trogiru 4 km. Možnost parkování aut přímo u vily. K dispozici plážová lehátka a gril.

Apartmány Anka

Apartmány vzdálené od moře cca 15 metrů. Ve Vile Anka je k dispozici jeden 4 lůžkový apartmán, který se nachází v 1. patře. Apartmán má dvě oddělené 2 lůžkové ložnice (1 pokoj - manželské lůžko, 2 - pokoj dvě oddělené postele ), kuchyni, obývací místnost, wc, koupelnu a terasu s výhledem na moře. Možnost parkování aut přímo u vily. 

Apartmány Tadič

Apartmány Tadič jsou od moře vzdálené 250 m. K dispozici jsou dva 2 lůžkové apartmány, dva 4 lůžkové apartmány a jeden 5 lůžkový apartmán s terasami a výhledem na moře. K apartmánům dále patří TV, klimatizace za příplatek, parkovací místo přímo u vily a možnost venkovního posezení u grilu. Vzdálenost od nákupního centra a autobusové zastávky cca 350 m.

Možnosti:

 • autobusem nebo mikrobusem do Trogiru, Split
 • návštěva Národního parku Krka, Primošten
 • celodenní výlet lodí spojený s Fish Picnickem na ostrovy Šolta a Brač
 • výlet lodí do města Split
 • půjčovny vodních i silničních skútrů

Stravování:

 • vlastní
 • večeře 300 Kč / os. / den
 • večeře 200 Kč / dítě do 10 let / den

Termíny a ceny

Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt

Cena zahrnuje: ubytování, parkovné, ložní prádlo, kompletně vybavená kuchyň,  zákonné pojištěné CK pro případ úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, závěrečný úklid, Wi - Fi, DPH.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 12 let: 50 Kč / noc), autobusovou dopravu, cestovní pojištění, klimatizaci, toaletní papír a průběžný úklid.

SLEVY pro ubytování apartmány Vesna - Čiovo:

 • ZDARMA jedno dítě do 5 let (4,99) - bez nároku na lůžko (při doprovodu dvou dospělých osob)
 • 15% FIRST minute - pro děti do 12 let při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 1.3.2019 (od 2.3.2019 dětská sleva 10%)

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • 2 250 Kč / os. - autobusová doprava z Brna a zpět (zadejte prosím do poznámky v popt. formuláři)
 • 5 € / den - klimatizace (úhrada na místě)
 • 100 Kč - domácí mazlíček (malá plemena) / noc
 • 50% z ceny - neobsazené lůžko
 • 200 Kč / osoba / pobyt na 7 nocí - Dvoulůžkový apartmán
 • 300 Kč / osoba / pobyt na 7 nocí - Dvoulůžkový apartmán 

Nabídka je vytvořena ve spolupráci s cestovní kanceláří Vesna Tours

Pro objednávku zájezdu vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 24.08.19
Do: 31.08.19
7 Auto 3 850 Kč
Poptat zájezd
Od: 31.08.19
Do: 07.09.19
7 Auto 3 450 Kč
Poptat zájezd
Od: 07.09.19
Do: 14.09.19
7 Auto 3 050 Kč
Poptat zájezd
Od: 14.09.19
Do: 21.09.19
7 Auto 2 750 Kč
Poptat zájezd
Od: 21.09.19
Do: 28.09.19
7 Auto 2 750 Kč
Poptat zájezd

Doprava

Pojeďte s námi autobusem do Chorvatska!...

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 14. 6. do 16. 8. 2019 po trasách uvedených níže.

V místě srazu v Brně, každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od 23. 6. do 25. 8. 2019 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. 

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 20 osobami na dané trase. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CA v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100 Kč / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

 • Mali Lošinj, Veli Lošinj: 2 550 Kč / os.
 • Baška Voda (Baško Polje), Omiš, Podgora: 2 490 Kč / os. (cena platí pro týdenní termíny)
 • Biograd na Moru, Čiovo: 2 250 Kč / os.
 • Primošten: 2 350 Kč / os.
 • Vodice: 2 600 Kč / os.
 • Živogošče (kemp Dole): od 2 500 Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů:

 

Příplatky autobusové dopravy:

TRASA A:

Hradec Králové           380 Kč/os.

Rychnov nad K.          380 Kč/os.

Žamberk                    380 Kč/os.

Ústí nad Orlicí             300 Kč/os.

Česká Třebová            300 Kč/os.

Lanškroun                   330 Kč/os.

Svitavy                      270 Kč/os.

Letovice                     240 Kč/os.

 

TRASA B:

Havířov                      450 Kč/os.

Ostrava                      400 Kč/os.

Frýdek-Místek             380 Kč/os.

Nový Jičín                   350 Kč/os.

Hranice                       300 Kč/os.

Olomouc                     280 Kč/os.

Prostějov                    240 Kč/os.

Vyškov                       200 Kč/os.

 

TRASA C:

Jablonec n. Nisou        650 Kč/os.

Liberec                       650 Kč/os.

Mladá Boleslav            580 Kč/os.

Nymburk                    540 Kč/os.

Kolín                          470 Kč/os.

Kutná Hora                 380 Kč/os.

Havl. Brod                   360 Kč/os.

Žďár n. S.                   350 Kč/os.

 

TRASA D:

Praha                         530 Kč/os.

Jihlava                       330 Kč/os.

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

Pojištění

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (Allianz, ČSOB a Kooperativa). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři.

A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4 182 Kč 91 Kč 546 Kč
8 290 Kč 145 Kč 870 Kč
10 360 Kč 180 Kč 1 080 Kč
12 434 Kč 217 Kč 1 302 Kč
15 542 Kč 271 Kč 1 626 Kč
22 722 Kč 361 Kč 2 166 Kč
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

 

B) ČSOB Pojišťovna s.s. za příplatek 16,- Kč / os. nad 19 let / den; 11,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka

 

C) ČSOB Pojišťovna a.s. za příplatek 29,- Kč / os. nad 19 let / den; 24,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 20 %, min. 500, Kč
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 20 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 100 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 200 000,– Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví – 2 000 000,– Kč, pro případ škody na majetku – 1 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • možnost přiobjednání - pojištění storna zájezdu - pojistná částka do 15 000 Kč, spoluúčst 20% min. 500 Kč - pušální poplatek 150 Kč / pobyt

 

D) Kooperativa a.s. za příplatek 20,- Kč / os. / den.

Děti ve věku do 6-ti let v doprovodu jedné dospělé osoby – ZDARMA. Děti ve věku 6–17 let – 10 Kč / os. / den. Osoby nad 70 let – 40 Kč / os. / den.

Pojistné plnění do výše 3 000 000,- Kč obsahuje: 

 • lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000 Kč, max. 2 000 Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000 Kč 
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000 Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu.

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář