Biograd na Moru - KIDS FRIENDLY Safari bungalov | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • Otevírací doba ve dnech 6.5. - 8.5.2019 více
 • Katalog 2019 je na světě! více

Biograd na Moru - KIDS FRIENDLY Safari bungalov

Family Week - Biograd na Moru

Doprava: vlastní / autobusem

Strava: vlastní / polopenze / plná penze

Pláž: oblázková

Vybavení kempu: stezky pro in-line, běžce, cyklisty, tobogán, městský bazén, tenisové kurty, hřiště na pétanque, restaurace, bar, pekárna, dětské hřiště, stolní tenis, bohaté animační programy, škola potápění a plavání, půjčovna člunů

Popis místa

Biograd na Moru je přístavní městečko, 28 km jihovýchodně od města Zadar, postavené v 11 stol., které bývalo sídlem chorvatských králů. Najdeme ho uprostřed jadranského pobřeží v Pašmanském průlivu, sevřené zálivy Soline a Bošana. Jedná se o tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací. Biograd má velmi pěkné oblázkové pláže - Bošana a Dražica. Obě byly oceněny Modrou vlajkou – symbolem čistoty a kvality.
Promenáda lemující pobřeží nabízí překrásný výhled na Pašmanský kanál a stejnojmenný ostrov. V blízkém okolí se nacházejí tři národní parky: Paklenica, Kornati a Krka, i přírodní parky Telaščica a známé Vranské jezero. 
Biograd je také velice významným místem jachtařů. Marina má velmi vyhledávanou atrakci a to podmořské osvětlení, kdy jako jediná marina na světě má nainstalována podmořská světla.

KEMP PARK SOLINE ****

Čtyřhvězdičkový kemp se nachází ve stínu borovicového háje Pašmanského kanálu na jižním okraji Biogradu na Moru podél pláže a rekreační zóny Soline. Tato zóna nabízíi stezky pro in-line bruslaře, běžce i cyklisty, tobogán, velký městský bazén, tenisové kurty a také nové hřiště na pétanque. Přímo v  kempu naleznete restauraci, bar, pekárnu, dětské hřiště a stolní tenis. Kemp také nabízí bohaté animační programy pro děti i dospělé nebo například školu potápění a půjčovnu člunů. Své děti můžete také přihlásit do školy plavání! Nově postavená pěší stezka, která se táhne kolem celého kempu, vede podél nejatraktivnějších biogradských pláží až do centra města. Město je vzdáleno cca 1,5 km. Kemp Soline je největší biogradský kemp s vlastní restaurací, marketem, kvalitním sanitárním zázemím, a to i pro invalidy. V těsné blízkosti kempu se nalézá též zátoka s pláží, která je tvořena písečnou drtí. Nachází se zde i beachvolejbalovým hřištěm. Směrem k Biogradu jsou také další rozlehlé, především oblázkové pláže. V destinaci vám bude  k dispozici česky hovořící delegát, který se postará o klidnou dovolenou dle vašich představ.

SPECIÁLNĚ RO DĚTI:

Interiér jedné ložnice je navrhuntý speciálně pro potřeby dětí. Úložné prostory jsou umístěny ve spodní části do výšky 1 metru. V ložnici je také vytvořený paletový nábytek s perfektně ošetřenými a obroušenými hranami do obla, aby se děti nemohly o nic zranit. Postele jsou do maximální výšky 35 cm včetně matrace, aby byla zaručena snadná dostupnost pro děti a nemohly si ublížit v případě pádu. Dětská ložnice není ale pouze funkční a bezpečná, ale dokonce i na pohled opravdu ,,dětská’’! Vaši nejmenší se díky dětským motivům a všemožným detailům po celé ložničce budou cítit jako ve svém pokojíčku. A to nejkrásnější překvapení přijde večer - až se setmí. Projektor noční oblohy jistě zajistí kouzelné a spokojené usínání. A tímto vším nekončíme. Lampičky u postele, které standardně slouží ke čtení, jsou na tzv. klips, čímž je můžete jednoduše oddělat či posunout. Samozřejmostí jsou Led žárovky, o které je nemožné se spálit, jelikož se oproti standardním žárovkám nezahřejí na vysokou teplotu. PVC podlaha v celém objektu ubytování je vyměkčena pro příjemnější došlap na boso. Pro větší bezpečí Vašich dětí jsou v rámci ubytování také k dispozici záslepky pro všechny dostupné elektrické zásuvky. Při rezervaci je dále také možné zažádat o dětskou postýlku a dětskou židličku. U delegáta je k dispozici také nočník/dětská deska na WC, stupátko k umyvadlu či malý nafukovací bazének. Tohle vše Vám rádi propůjčíme zcela zdarma. Zcela určitě také oceníte, že uvnitř každého KIDS FRIENDLY bungalovu je k dispozici dispenzor s teplou i studenou vodou – příprava mléka, čaje nyní nezabere žádný čas a ani nemusíte pro vodu chodit. Další barel je možné dokoupit u našeho delegáta. Také terasa je navržena tak, aby byla bezpečná i pro ty nejmenší.

EXTERIÉR:

Pro naše čtyři KIDS FRIENDLY bungalovy je vytvořeno kouzelné zázemí i venku. Přímo u ubytování (do 20 m) na Vaše děti čeká dětská zóna s pískovištěm, trampolínou s ochranou sítí, houpací síť, kreslící tabule, dětská kuchyňka, dětský ponk, TV s playstationem a spousta, spousta hraček. V případě nepřízně počasí se mohou děti sejít v zastřešeném dětském koutku, kde si mohou kreslit, vyrábět a hrát si s hračkami, dívat se na pohádku. Větší děti ocení televizi s herní konzolí a dvěma ovladači.

V rámci kempu jsou také další dětská hřiště a sportoviště, která můžete zdarma využívat.

Nahlédnout přímo do Safari bungalovu v kempu Soline můžete prostřednictvím našeho videa ZDE.

Family week - Speciální týden pro rodiny s dětmi

Myslíme opět i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás připravili již tradiční speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos se budou oba dva týdny Family week konat v kempu Soline v Biogradu na Moru, kde je pro Vás připraveno celkem 13 safari bungalovů, z nichž některé jsou ve stylu tzv. Kids friendly (speciálně navržené Safari bungalovy pro rodiny s dětmi) - viz str. 11. V rámci těchto týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti, o který se  každý den v dopoledních a podvečerních hodinách postarají naši animátoři. Pro děti budou připraveny ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, sportovní hry, karneval či stezka odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE: Biograd n. Moru - Kemp Park Soline

KDY: 1. turnus: 13.7. - 20.7. 2019
         2. turnus: 17.8. - 24.8. 2019

TYP UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

Výhody:
1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko)
2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20 %! (z ceny ubytování)

Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas.

Stravování:

 • vlastní - v Safari bungalovu je plně vybavená kuchyně
 • polopenze: 15 EUR / den
 • plná penze: 24 EUR / den
 • snídaně: 6 EUR / den
 • oběd / večeře: 9 EUR / den

Pozn. : Snídaně - výběr z menu + káva/čaj + sklenice džusu. Oběd/večeře - tříchodové menu dle týdenní nabídky (možnost výběru jen ve výjimečných případech). Objednání i úhrada až na místě.

Možnosti:

 • národní parky Kornati, Krka, Paklenica či Plitvice
 • nadstandardně vybavený kemp s vyžitím pro děti
 • výlety do Zadaru či Šibeníku
 • množství cyklostezek v okolí
 • nedaleké sladkovodní Vransko jezero
 • největší zábavní park v Chorvatsku - jen cca 3 km od kempu

 

Termíny a ceny

FAMILY WEEK - speciální týden pro rodiny s dětmi v kempu park Soline s každodením animačním programem. Navíc 1 dítě až do 12 let ZDARMA! Více informací v záložce popis místa. 

Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt.

Cena zahrnuje: ubytování / os., autobusovou dopravu (jen v případě zájezdů autobusem), ložní prádlo, zákonné pojištěné CK pro případ úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registrační popl. v kempu.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 50 Kč / noc, os. 12-18 let: 30 Kč / noc), parkovné (80 Kč / vozidlo / noc), cestovní pojištění.

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • 250 Kč / noc - domácí mazlíček

SLEVY:

 • ZDARMA jedno dítě do 6ti let (5,99) - bez nároku na lůžko
 • 2. a 3. dítě 0-12 roků SLEVA 20%! (Z ceny ubytování)
 • 3% věrnostní sleva (nelze kombinovat s Last minute)
 • 10% sleva na Senior pas (nelze uplatnit u zájezdů Last minute) 
Pro objednávku zájezdu vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 16.08.19
Do: 25.08.19
7 Bus 7 660 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 17.08.19
Do: 24.08.19
7 Auto 5 410 Kč
Kalkulace / rezervace

Doprava

Pojeďte s námi autobusem do Chorvatska!

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

 Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 14. 6. do 16. 8. 2019 po trasách uvedených níže.

V místě srazu v Brně, každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od 23. 6. do 25. 8. 2019 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. 

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 20 osobami na dané trase. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CA v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100 Kč / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

 • Mali Lošinj, Veli Lošinj: 2 550 Kč / os.
 • Baška Voda (Baško Polje), Omiš, Podgora: 2 490 Kč / os.
 • Biograd na Moru, Čiovo: 2 250 Kč / os.
 • Primošten: 2 350 Kč / os.
 • Vodice: 2 600 Kč / os.
 • Živogošče (kemp Dole): od 2 500 Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů:

 

Příplatky autobusové dopravy:

TRASA A:

Hradec Králové           380 Kč/os.

Rychnov nad K.          380 Kč/os.

Žamberk                    380 Kč/os.

Ústí nad Orlicí             300 Kč/os.

Česká Třebová            300 Kč/os.

Lanškroun                   330 Kč/os.

Svitavy                      270 Kč/os.

Letovice                     240 Kč/os.

 

TRASA B:

Havířov                      450 Kč/os.

Ostrava                      400 Kč/os.

Frýdek-Místek             380 Kč/os.

Nový Jičín                   350 Kč/os.

Hranice                       300 Kč/os.

Olomouc                     280 Kč/os.

Prostějov                    240 Kč/os.

Vyškov                       200 Kč/os.

 

TRASA C:

Jablonec n. Nisou        650 Kč/os.

Liberec                       650 Kč/os.

Mladá Boleslav            580 Kč/os.

Nymburk                    540 Kč/os.

Kolín                          470 Kč/os.

Kutná Hora                 380 Kč/os.

Havl. Brod                   360 Kč/os.

Žďár n. S.                   350 Kč/os.

 

TRASA D:

Praha                         530 Kč/os.

Jihlava                       330 Kč/os.

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

Pojištění

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (Allianz, ČSOB a Kooperativa). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři.

A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4 182 Kč 91 Kč 546 Kč
8 290 Kč 145 Kč 870 Kč
10 360 Kč 180 Kč 1 080 Kč
12 434 Kč 217 Kč 1 302 Kč
15 542 Kč 271 Kč 1 626 Kč
22 722 Kč 361 Kč 2 166 Kč
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

 

B) ČSOB Pojišťovna s.s. za příplatek 16,- Kč / os. nad 19 let / den; 11,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka

 

C) ČSOB Pojišťovna a.s. za příplatek 29,- Kč / os. nad 19 let / den; 24,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 20 %, min. 500, Kč
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 20 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 100 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 200 000,– Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví – 2 000 000,– Kč, pro případ škody na majetku – 1 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč
 • možnost přiobjednání - pojištění storna zájezdu - pojistná částka do 15 000 Kč, spoluúčst 20% min. 500 Kč - pušální poplatek 150 Kč / pobyt

 

D) Kooperativa a.s. za příplatek 20,- Kč / os. / den.

Děti ve věku do 6-ti let v doprovodu jedné dospělé osoby – ZDARMA. Děti ve věku 6–17 let – 10 Kč / os. / den. Osoby nad 70 let – 40 Kč / os. / den.

Pojistné plnění do výše 3 000 000,- Kč obsahuje: 

 • lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000 Kč, max. 2 000 Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000 Kč 
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000 Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu.

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář